V polovině února se herečka, známá například z filmu Román po pokročilé, stala poprvé matkou. Dceru Lolu, kterou má s partnerem Kryštofem Kubínem, porodila v nemocnici, jak ale fanouškům na instagramu objasnila, nemuselo to tak skončit.

„Já jsem téměř rodila doma. Byla jsem strašně dlouho doma a do nemocnice jsem jela až na poslední chvíli,“ vyzradila Kohoutová. A rozhodnutí obklopit se zdravotnickým personálem rozhodně nelitovala.

VIDEO: Berenika Kohoutová: Mám komplexy, a když přiberu tři kila, jsem děsně nespokojená.

Video
délka: 01:37.28

Berenika Kohoutová: Mám komplexy, a když přiberu tři kila, jsem děsně nespokojená. Adam balažovič / BPŽ

„Bylo to super. Byla jsem ve svém prostředí, měla jsem po ruce všechny věci, věděla jsem, kde je mám. Byl se mnou celou dobu Kryštof, byla se mnou dula,“ pokračovala zpěvačka, která se označuje za nemocniční typ – prezence doktora a nemocniční prostředí ji uklidňují.

Porod byl podle Bereniky navíc velmi dlouhý, a tak je jen dobře, že se nakonec odehrál v porodnici. Alternativní volbě z pohodlí domova však velmi fandí. „Mrzí mě, že v Čechách nejsou moc podporované, že v jiných zemích to jde úplně v pohodě, s kompletní péčí a zajištěním,“ uzavřela toto téma.

VIDEO: Gregorová se zbavuje majetku po Brzobohatém! A problémy Witowské v televizi kvůli známosti 

Video
délka: 02:41.20

Gregorová se zbavuje majetku po Brzobohatém! A problémy Witowské v televizi kvůli známosti. Bára Horáková, Lukáš Červený

Fotogalerie
39 fotografií