„Už znáte mou několikrát vyřčenou větu: ‚Nehodlám se vrhnout na pěveckou dráhu‘. Sám musím uznat, že to tak v posledních týdnech nevypadá, a taky si musím přiznat, že mě zpěv a vše kolem moc baví,“ připustil nyní Marek Lambora, který své nesporné pěvecké i pohybové kvality předvedl v zábavné hudební show Tvoje tvář má známý hlas. Tu v roce 2019 dokonce vyhrál poté, co oslnil diváky svými přeměnami například na Freddieho Mercuryho (†45) z legendární kapely Queen, ve zpěvačku Naďu Urbánkovou (81) či Micka Jaggera (76) z The Rolling Stones.

Přestože tehdy dokázal, že má zlato v hrdle, on sám se na poskakování po pódiu s mikrofonem v ruce necítí – na rozdíl třeba od Týny ze Slunečné alias herečky a zpěvačky Evy Burešové (26), jíž se úspěšně daří sladit hudební a muzikálovou kariéru s pracovními povinnostmi herečky, jak v televizních seriálech, tak i na prknech, která znamenají svět, například na Letních shakespearovských slavnostech.

„Každopádně si myslím, že je tu spousta šíleně talentovaných mladých zpěváků a zpěvaček, a tak tuto disciplínu s čistým srdcem přenechám jim!“ dodal Lambora skromně.

VIDEO: Marek Lambora ze Slunečné v kostýmu jako ve Hře o trůny 15 minut šněroval tkaničky.

Video
délka: 01:27.20

Marek Lambora ze Slunečné v kostýmu jako ve Hře o trůny 15 minut šněroval tkaničky. Adam Balažovič/BPŽ

Přesto sdílel fotku z nahrávacího studia, kde právě nazpívával své pěvecké party pro chystané představení Balada pro banditu. To se bude hrát v Divadle na Vinohradech. „Máme úžasnou kapelu, ze které nám, vždy když hrají, padá brada a běhá mráz po zádech! Pevně věřím, že se CD povede! Teď už jen dokončit Baladu na jevišti a s radostí vám ji zahrát!“ těší se představitel hlavní role odvážného Nikoly Šuhaje loupežníka. 

Ve filmovém stejnojmenném muzikálu o „chlapovi z Koločavy“ před více než čtyřiceti lety hrál mladý Miroslav Donutil (69), tehdy sedmadvacetiletý, a písničky, co tam zazněly, dnes již zlidověly. Prozatím se můžeme jenom dohadovat, jak se s touto rolí popere „Janek“, jenž je poslední dobou spojován s půvabnou modelkou a Českou Miss 2016 Andreou Bezděkovou (26). Zjistíme to asi až po říjnové premiéře…

Nedočkavé příznivkyně mladého umělce mohou touhu po jeho hlase ukojit alespoň při poslechu nového letního hitu na FTV Prima, který Lambora nazpíval společně se svými hereckými kolegy ze Slunečné.

VIDEO: Kovbojská s Burešovou a Lamborou: Touhle písničkou váš přivítá Slunečná.

Video
délka: 02:02.28

Kovbojská s Burešovou a Lamborou: Touhle písničkou váš přivítá Slunečná. FTV Prima

Fotogalerie
77 fotografií