Přestože televizní diváci a fanoušci až nečekaně populárního seriálu Slunečná by po boku Marka Lambory nejraději viděli Evu Burešovou (26), představitelku Týny Popelkové, realita bude trochu jiná. Evin pelíšek totiž zahřívá pohledný tanečník Matyáš Adamec (20) a Lambora, který se v současné době pilně učí texty hlavní role v Baladě pro banditu, až podezřele často navštěvuje stejná místa jako modelka Andrea Bezděková… Což jistě nebyla náhoda!

Půvabná Andrea se však vykrucuje, jakmile na Lamboru přijde řeč. „Obdržela jsem několik zvídavých telefonátů a nevím, jak k tomu kdo přišel,“ krčila rameny pro Super.cz. „Známe se, ale myslím, že v tomhle rybníčku se namátkou zná každý s každým…“ dodala záhadně. Jejich vztah – pokud tedy mezi nimi vůbec je – tak sice ani nepotvrdila, ale ani nevyvrátila. A také Lambora zůstává tajemný jako hrad v Karpatech, takže jak to je mezi nimi doopravdy, to nejspíš ukáže až čas...

VIDEO: Misska Andrea Bezděková: Nevěra a rozchod s dalším přítelem! 

Video
Video se připravuje ...

Misska Andrea Bezděková: Nevěra a rozchod s dalším přítelem! Markéta Reinischová

Na jejich citovém vzplanutí by přitom nebylo nic divného. Mladý herec, jenž si získal dívčí srdéčka coby milionář Janek, sice v minulosti randil s herečkou Šárkou Vaculíkovou (33) známou jako Adriana ze seriálu Ulice, ale jejich vztahu odzvonilo v době, kdy účinkoval v tanečně-hudební show Tvoje tvář má známý hlas.

Tmavovlasá kráska Bezděková se zase loni v létě rozešla s modelem Pavlem Gillernem (23), jemuž měla být nevěrná s kolegou z branže. Oba jsou tedy single a nic by jim nebránilo, aby si spolu začali: naopak, velice by jim to bok po boku slušelo.

VIDEO: Miss Andrea Bezděková: Můj život je jeden velký adrenalin! 

Video
Video se připravuje ...

Miss Andrea Bezděková: Můj život je jeden velký adrenalin! Markéta Reinischová

Fotogalerie
114 fotografií