Její hlava něžně položená na jeho mužném pravém rameni a těsné objetí. Byla by to perfektně romantická fotka zamilovaného páru, kdyby na ní ovšem nebyla singl dívka Andrea Bezděková a čerstvě zasnoubený Marek Ztracený. Atmosféra zpěvákova koncertu Českou Miss z roku 2016 zjevně natolik rozněžnila, že se zkrátka neudržela, a nejspíš jí na tělesné blízkosti zachycené na fotce na jejím instagramu nepřišlo nic divného.

„Heleee, bude se ženit, jo!“ zní jeden z komentářů pod fotkou, kterou se Andrea Bezděková pochlubila na svém instagramu. Sama modelka fotku opatřila popiskem: „Odložím si tu ještě tento klenot s Markem Ztraceným. Byli jste, viděli jste?“ položila misska dotaz svým sledujícím zjevně okouzlena tím, co viděla a slyšela. Většina zbylých fanoušků se při vkládání komentářů spolehla jen na obrázky srdíček. Jedna z fanynek ovšem missce pogratulovala: „Vám to sluší spolu.“   

Na rozdíl od Andrey ale Marek Ztracený už dlouho není k mání. Lásku s přítelkyní Marcelou stvrdili už před osmi lety společným potomkem a teď přímo na koncertě i žádostí o ruku. Gratulace a reakce na zásnuby na sebe nenechaly dlouho čekat. „Gratuluji a jsem šťastná s vámi Marečku,“ dojala se Lucie Bílá (53). „To bylo tááák dobrý,“ nenechal si pro sebe svůj pocit moderátor Petr Říbal.

„Márooo, sice opožděně, ale přece!!!!!!! Strašně moc vám oběma gratuluju a nesmírně vám to přeju!!! Krásný!!! Třeba se na to jednou v Rudě napijeme, protože teď nás tam budete mít dost často. Užívej pocity! Musí to být úchvatný!“ je si jistá moderátorkaZorka Hejdová (29). „To je KRÁSNÝ!!!!“ vyjádřil se jednoduše muzikálový zpěvák Petr Kutheil (38).

Kromě těch „srdíčkových“ a čistě přejících se ale našly i komentáře ne zcela pozitivní. „Přeji, aby vám to vydrželo a vážili jste si jeden druhého a nebylo to jen prázdné gesto, kterých je plný facebook,“ popíchl zpěváka jeden z fanoušků. „Marek se našel, tak bacha, ať se zase neztratíš,“ neváhal další z komentujících odkázat ke zpěvákově minulosti. „To musely být nervy, když už s ní má dítě, co?“ Neskrýval jeden z fanoušků mírně ironický tón.   

VIDEO: Jak probíhaly zásnuby Marka Ztraceného? 

Video
Video se připravuje ...

Zásnuby Marka Ztraceného: Prozradil, jak je připravoval! 

Fotogalerie
54 fotografií