Tak to je pěkné gesto všem ženám, na které jejich protějšky kašlou. Snad Marek Ztracený nečerpal ze svých zkušeností... „Myšlenka na klip k mé nové písničce Tak se nezlob vznikla toto úterý. Ve středu po generálce na mé koncerty v pražské O2 areně jsem ihned začal telefonovat vybraným účinkujícím, kolegům, kamarádům, ale hlavně osobnostem, které mi jsou sympatické, i když jsme se mnohokrát osobně ani neznali. Reakce byly úžasné a byla to pro mě škola pokory. Hned ve čtvrtek jsme začali natáčet a dnes, v pátek, to máme hotové,“ popsal Ztracený.

Ten si do klipu pozval pestrou směsici účinkujících, kteří s ním píseň jako by zpívají. Text během pár hodin natrénovali Jaromír Jágr (47), Rey Koranteng (45), Martin Stránský (50), Zdeněk Pohlreich (62), Jan Čenský (58), Richard Genzer (53), Filip Rajmont, Pavel Trávníček (69), Robert Jáškow (50) nebo Martin Zounar (52).

Autorem písně, která zazní také na koncertech v O2 areně 22. a 23. února, je Marek Ztracený, za režií a kamerou stojí Ondřej Soukup. 

VIDEO: Pohlreich, Koranteng, Jágr: V novém klipu zpívají hlasem Marka Ztraceného

Video
délka: 03:03.24

Pohlreich, Koranteng, Jágr: V novém klipu zpívají hlasem Marka Ztraceného abl

Fotogalerie
13 fotografií