Dominika musela část dne pracovat i na své narozeniny, ale večer už měla trochu času pro sebe. „Večer jsem si pak v klidu sedla k telefonu a četla skoro tři stovky přání a gratulací. A pak jsem si uvědomila, že vlastně poprvé od táty nepřišla žádná! Rozbrečela jsem se,“ přiznala pro Aha! nejstarší Slavíkova dcera, že ve slavný den ronila slzy.

Plakala ostatně i do telefonu. „Byl to pro mě ale důležitý moment, protože já pořád nemůžu uvěřit tomu, že odešel. A tohle je další událost, která mě v tom utvrdila. Táta mi už nikdy k narozeninám nepopřeje!“ došlo jí.

V noci na pátek toho tedy moc nenaspala  a stále myslela nejen na přívaly pozitivních vzkazů a blahopřání, ale vybavovaly se jí i vzpomínky na tátu. Ten na ni nikdy nezapomněl, dával jí dárky či posílal finanční hotovost. Samozřejmě i telefonicky gratuloval. Toho už se teď Gottová nedočká.

VIDEO: Dominika Gottová: O mrtvém otčímovi, osamělé mámě i válce s Rezkovou

Video
délka: 05:17.96
Video se připravuje ...

Dominika Gottová: O mrtvém otčímovi, osamělé mámě i válce s Rezkovou David Turek, Lukáš Červený

Místo tatínka jí tak mohl popřát jen manžel Timo Tolkki (54), který je v současnosti v Mexiku, ale již brzy hodlá přijet sem. „Chce ale v létě přiletět do Prahy, tak se s ním ráda jako kamarádka sejdu. Ale pořád mu opakuji, že vztah už obnovovat nechci,“  stojí si za svým blondýna, co míchá koktejly.

Pracovat musela i v pátek, ovšem už se asi těšila na volno. „Víkend mám ale volný, čekají mě hned dvě oslavy narozenin s kamarády, tak se na ně moc těším,“ dodala pro Aha! již veseleji Dominika.

VIDEO: Dominika Gottová: Emotivní předčítání z její publikace Můj táta Karel

Video
délka: 05:19.20
Video se připravuje ...

Dominika Gottová: Emotivní předčítání z její publikace Můj táta Karel David Turek, Lukáš Červený

Fotogalerie
62 fotografií