Fabiánová si už loni zkoušela svatební šaty a vybírala, jaký dort si se snoubencem ve slavný den dají. Jenže svatbě s hudebním producentem a kytaristou Dino Bosem (46) zřejmě osud nepřeje. Když měl jeho tatínek vážnou nehodu a zotavoval se po operaci, snoubenci svatbu odložili. „Z důvodů vážné nehody v rodině mého snoubence jsme bohužel nuceni posunout naši svatbu na jaro 2020,“ oznámila tehdy Jana.

Jenže bohužel Dinův otec Ashish Kumar Bose (†76) na sklonku loňského roku zemřel. A aby toho nebylo málo, zasáhl i koronavirus, který na jaře zastavil celé Česko a pomalu i celý svět. Svatba se tak nekonala a zpěvačka nyní prozradila, kdy k ní dojde.

„Dino a já jsme se rozhodli odložit naši svatbu z důvodu několika tragédií, které zasáhly naši rodinu v roce 2020,“ uvedla dcera Urbánkové a dodala: „Obřad proto odkládáme na jaro 2021.“ Takový krok je pochopitelný, ale nejedná se o jedinou změnu plánu.

VIDEO: Dcera Nadi Urbánkové chystá veselku! Podruhé řekne ANO Američanovi!  

Video
délka: 04:48.19

Dcera Nadi Urbánkové chystá veselku! Podruhé řekne ANO Američanovi! Pavlína Horáková

Také samotná oslava už nebude taková, jak si zamilovaná dvojice původně malovala. „Původně jsme plánovali velkolepou pohádkovou svatbu, ale tu překazilo těžké zranění a následné úmrtí tatínka Dina. Byla to pro nás rána, a proto jsme se rozhodli vzít pouze v malém rodinném kruhu, kde budeme na Dinova tatínka, který se na svatbu moc těšil, vzpomínat,“ vysvětlovala nastávající nevěsta.

Ta je přitom s Dinem, kytaristou skupiny The Infinite Seas, zasnoubená již dva roky. Ještě o rok déle tvoří pár. Zatímco žádost o ruku proběhla v Americe, posléze se pár přestěhoval do Česka. Fabiánová tak může být víc nablízku mamince Nadě, která v minulosti bojovala s rakovinou. Dokonce i Dinovi se naše zem prý zalíbila.

VIDEO: Naďa Urbánková: O zkažené svatbě své dcery i osamělých Vánocích!

Video
délka: 05:26.04

Naďa Urbánková: O zkažené svatbě své dcery i osamělých Vánocích! Pavlína Horáková, Lukáš Červený

Fotogalerie
53 fotografií