Na jedné z fotek leží Lela Ceterová na boku na koberci v dětském pokoji. U sebe má svou šestiměsíční dceru Lili, která maminčino počínání zvědavě pozoruje. Na tom by nebylo nic moc divného a nejspíš by se to nijak zvlášť nevymykalo chování mnohých jiných maminek. Silikonová playmate ale musí mít vždy něco extra. Pročež je na snímcích oděna pouze v bílé podprsence a kalhotkách, které vynikají detaily v podobě několika pásků a šňůrek.

Na druhém snímku pak plastickými chirurgy vylepšená partnerka Karlose Vémoly (34) stojí a lze si ji i její spodní prádlo prohlédnout podstatně snáz a důkladněji. Výhledu navíc tentokrát nic nebrání, jelikož Lela Ceterová stojí v koupelně, fotí se před zrcadlem a jedná se tak o klasickou selfie „koupelnovku“.

VIDEO: Karlos SHOW je zpátky! Jak se Terminátor těšil na další natáčení a koho pozval?

Video
délka: 02:36.36

Karlos SHOW je zpátky! Jak se Terminátor těšil na další natáčení a koho pozval? iSport TV

A jelikož samozřejmě i modelka zná úskalí složitého období, jakým mateřská dovolená může v určitých aspektech být, se svou fanouškovskou základnou se o ně neváhala podělit.   

„Tím, že jsem na mateřské, opravdu nemám čas chodit do solárka. Jenže já se chci také líbit a vypadat přitažlivě, a tak si dopomáhám ke krásnému opálení samoopalovákem. Vůbec nesmrdí, nelepí a nebarví oblečení. Mně velmi vyhovuje,“ svěřila se Lela Ceterová na svém instagramu. No, jak se říká: spokojená matka, spokojené dítě aneb proti gustu...

VIDEO: Vémola řeší příjemné starosti: s partnerkou Lelou vybírali kočárek pro dceru.

Video
délka: 02:20

Vémola řeší příjemné starosti: s partnerkou Lelou vybírali kočárek pro dceru. iSport TV

Fotogalerie
42 fotografií