Půvabná Lela Ceterová, někdejší playmate, se na sociálních sítích pochlubila svým naprosto nečekaným „poprvé“ – u potoka, pěkně s rybářským prutem v ruce. Tohle by u maminky dcery Lily (4 měsíce), která se tak ráda stylizuje do růžové panenky Barbie, rozhodně nikdo neočekával! Sdílela dokonce video, na němž ji její životní partner, MMA zápasník Karlos Vémola, zaznamenal, jak se s tímto „koníčkem samotářů“ plavovlasá Lela popasovala.

„Lelka poprvé na rybách… neví, co s tím,“ komentuje video Karlos, přestože se jeho přítelkyně snaží udržet rybku na vlasci a přitáhnout si ji blíž. Nakonec se jí dokonce podaří úlovek umístit do trávy, jen je z něj trochu rozpačitá. „Co to je? Pstruh, nějaká čudla. Tak si ho sundej z háčku a pusť ho,“ instruuje ji pobavený bijec, zatímco Lela se pokouší rybku neobratně sundat z háčku.

Na první pohled nevinné video, na němž na první pohled všechny zaujalo především obří Lelino pozadí – což málokterý komentující dokázal přejít beze slova, ať už pozitivně či negativně. „Já mám radost z toho, že jsem poprvé rybařila, a lidi řeší můj zadek. Zřejmě se extrémně nudí a baví je do někoho rýt,“ mávla nad nimi blond kráska rukou. Jenže video podle některých však odhalovalo mnohem víc – málem týrání zvířat!

Jeden její follower, zkušený rybář, byl vysloveně pobouřený. „Válet zřejmě pstruha obecného na suché zemi považuji za naprosto nepřijatelné. Prosím, věnujte svůj čas nejen rybařině samotné, ale i drobnému studiu ichtyologie. Tohle vede k jejich velmi častému úhynu,“ upozornil Lelu. A nejenom on, našli se i jiní, co Lele vytýkali, že nemá úctu ke zvířatům a přírodě… „Nic špatného jsem neudělala, rybička krásně odplavala,“ hájila se však Lela.

VIDEO: Vémolova Lela ukázala šatník: dárek od Karlose. Luxusní boty a spousta šatů.

Video
délka: 02:42.88

Vémolova Lela ukázala šatník: dárek od Karlose. Luxusní boty a spousta šatů. iSport TV

Fotogalerie
100 fotografií