Přestože by člověk, který sleduje sociální sítě Daniely Peštové, mohl mít dojem, že si žije naprosto pohádkový život a žádný mráček se na jejím modravém nebi jen tak neobjeví, opak je pravdou. I když si na rozdíl od většiny českých obyvatel dopřává časté cesty do luxusních zahraničních destinací, a společně s lídrem kapely Team, s nímž žije už 19 let „na psí knížku“, má na Floridě nádhernou vilu, i ona je za zavřenými dveřmi obyčejnou ženou v domácnosti a obětavou mámou od dětí.

Potomky má celkem tři: s Pavolem Haberou dceru Ellu (18) a syna Paula (11), s Tommasem Butim, svým exmanželem a bývalým ředitelem řetězce Fashion Café, již dospělého syna Yannicka (24). Právě těm dvěma mladším se nyní v době pandemie covidu-19 musela věnovat na plný úvazek – což prý nebylo jen tak. „Nevím jak vy, ale já si během posledních pár týdnů sáhla párkrát opravdu na dno,“ přiznala na instagramu topmodelka.

VIDEO: Paľo Habera a Daniela Peštová: Proč jsme se ještě nevzali? Svatba až na smrtelné posteli!

Video
Video se připravuje ...

Paľo Habera a Daniela Peštová: Proč jsme se ještě nevzali? Svatba až na smrtelné posteli! Blesk TV

„Ano, jsem mamina a jsem zvyklá dělat hodně. Ale momentálně být rodič znamená být také učitel, trenér, kuchař na plný úvazek, animátor, kadeřník, kámoš, psycholog i hromosvod, který může úplně za všechno. A to je na jednoho člověka hodně židlí, na kterých musí sedět,“ posteskla si Peštová, která se nikdy netajila, že svým dětem například denně vyvařuje. Když se k tomu přidala i domácí výuka, měla toho všeho zkrátka nad hlavu.

Jak ale vzápětí dodala, „ještěže jsou tyhle chvilky, malé momenty, díky kterým to všechno stojí za to!“ Oním kouzelným, malým momentem, co jí opět dobil baterky, je například okamžik, kdy ji syn Paul drží v objetí. Onen snímek pak sdílela právě u tohoto vyjádření, a není nejspíš divu, že dojal nejenom celou řadu jejích příznivců a fanoušků, ale také celebrit. Například bývalá první dáma Dagmar Havlová (67) jí v reakci na fotku poslala celou záplavu srdíček a svým lajkem ji ocenila třeba i čerstvá maminka Petra Němcová (40) či herečka Michaela Kuklová (52).

VIDEO: Topmodelka Peštová přiznala: Nic jiného než modeling neumím! 

Video
Video se připravuje ...

Topmodelka Peštová (48) přiznala: Nic jiného než modeling neumím! Markéta Reinischová

Fotogalerie
44 fotografií