Daušová o Stelle mluvila už loni, když u ní fenka byla během nejhorších chvil zpěvákovy nemoci. Gott prý byl pro Stellu spíš kamarádem než páníčkem. „Strašně hodnej, rozmazlovací. Milovala ho, ale neposlouchala. Vždycky jsem mu říkala: Stella, to je blondýna, která vás má nejvíc omotanýho kolem packy. Ne Stella jeho, ale Karel poslouchal Stellu. Když si pro ni ke mně přijel, kecali jsme a ona najednou hupsla na zadní sedadlo, tak hned řekl: Musím jet, Stella už chce domů. Vždyť to bylo především kvůli Stelle, aby měla pohodlí, proč Gottovi kupovali ten Mercedes Viano,“ řekla Daušová.

VIDEO: Takhle Daušová se Stellou cvičila.

Video
délka: 03:39.08

Kde je teď Gottova fenka Stella (9)? Takhle řádí v novém domově! Youtube.cz

Kynoložka Gottovým pomáhal pejska vycvičit a čas od času si ho k sobě brala. „Karel nikdy, ale nikdy nemluvil sprostě. Ani trošku. A jednou mi takhle volá, někdy kolem půl desáté ráno, a říká: Vezu vám Stellu o něco dřív. Bylo mi to divný, a tak se ptám, co se stalo. A on spustil: Šel jsem s ní po snídani na procházku navolno. A ona se najednou začala hrabat v popelnici, já na ni volal, nic, tak jsem zvýšil hlas. V tu chvíli už všichni sousedi koukali z okna, a ona zase nic. Hrabala se dál a ty sra**y z toho jenom létaly... Bylo to opravdu hrozné. Tak jsem k ní šel a ona na mne zavrčela.

Když už bylo Gottovi hodně špatně, Stella to prý vycítila. „Vždycky když mi ji Ivana nechávala a odcházela, Stella se za ní neustále ohlížela. Ale teď naposled? Hystericky na ni skočila a držela se jí. Cítila, že s páníčkem je zle,“ dodala Daušová.

VIDEO: Gottova fenka Stella

Video
délka: 00:14.52

Stella Robert Klejch

Fotogalerie
30 fotografií