Nebyl žádné neviňátko, které by slezlo z pódia, dal si sodovku a jel spořádaně domů. „Po koncertě jsme popíjeli. Koupili jsme nějaké levné pití a to jsme do sebe na pokoji lili, pustili muziku a vytahovali se, jak to rozbalíme, a ty rockerské kecy,“ popsal Janda, co se s „klukama“ z kapely všechno navyváděl. Ani sexuální abstinenci zrovna nepěstoval.

Když byly holky, tak to bylo ještě dobrý. V jedno období jich bylo fakt hodně, to jsme museli selektovat. Ty, které vypadaly, že s nimi nebude legrace, jsme nebrali. A ono dostat holku na hotel nebyla žádná legrace. Ne, že by nechtěly, ale dostat je přes vrátného byla potíž. Bylo blbý, když si pro ně pak přišli rodiče, to se taky párkrát stalo,“ nechal se slyšet v talkshow 7pádů Honzy Dědka na Primě potřetí ženatý Janda. Jedna věc byla prý pro frontmana ale tabu celý život – drogy.

VIDEO: Petr Janda na plese: Manželce šaty koupil a svůj smoking dostal místo honoráře! 

Video
délka: 02:24.68

Petr Janda na plese: Manželce šaty koupil a svůj smoking dostal místo honoráře! Markéta Reinischová, Lukáš Červený

Nová kérka

Já jsem nikdy nevyzkoušel drogy, mladší kolegové ale říkají, že to je super. Někteří zase říkají, abych do toho nechodil, tak já do toho zatím nejdu,“ dodal Petr, který si před půl rokem nechal udělat tetování na vnitřní stranu levého předloktí. Kůži mu zdobí pavouk a po jeho obvodu jsou vytetovány iniciály křestních jmen všech pěti Jandových dětí: Petra (†35), Marty (46), Elišky (26), Anežky (10) a Rozárie (8).

Vzpomínky na Stouny

Jak v Jiříkově vidění si Janda připadal, když na Letné dělal s Olympikem předskokana legendární skupině Rolling Stones s Mickem Jaggerem (76). „To je opravdu velká kapela. Takže zatímco oni najeli s šestnácti kamiony, my máme jeden mikrobus. Přivezli si vlastní hospodu. Měli několik šéfů, šéfa techniky, ředitele koncertu, šéfa pódia, šéfa nevím čeho a ti měli své kanceláře v mobilních buňkách. My takové šéfy vůbec nemáme. U nás se o to starám já,” vtipkoval v pondělní show.

VIDEO: Petr Janda na premiéře dokumentu o Karlu Svobodovi: Překvapily ho nové informace!

Video
délka: 02:10.36

Petr Janda na premiéře dokumentu o Karlu Svobodovi: Překvapily ho nové informace! Veronika Kuželková, Lukáš Červený

Fotogalerie
22 fotografií