Organizovanost a dochvilnost nikdy nebyly silnými stránkami Bolka Polívky. Právě kvůli nim oblíbený valašský komik ještě nepopřál Evelyně Steimarové k letošnímu životnímu jubileu – 75. narozeninám. Celá rodina si ale může oddechnout, protože žádná zášť ani pochroumané vztahy na vině nejsou.

„Musím jí zavolat, ale není furt čas. Byli jsme pořád na place. Tak se chystám zavolat teď,“ zpytoval svědomí Bolek Polívka. A podobné je to i s darem pro femme fatale českého showbyznysu. Vůle by byla, schopnost dotahovat nápady do úspěšného konce ovšem trochu pokulhává. „Musím to všechno teprve zařídit, protože teď jsem opravdu zahlcen,“ povzdychl si Blesku herec, který letos v únoru potřetí vstoupil do svazku manželského se svou dlouholetou partnerkou Marcelou.

„Musím to teprve vymyslet,“ přiznal se Bolek Polívka a vzápětí sám sebe poopravil: „Dárek je na cestě ke mně. A teprve potom půjde k ní.“ Společná oslava v rodinném kruhu se ale konat kvůli nedostatku času letos zkrátka nebude. Na vině je především pracovní vytížení Bolka Polívky, který aktuálně věnuje veškeré dny natáčení filmu Gump podle slavné knihy Gump: pes, který naučil lidi žít.

VIDEO: Bolek Polívka myslí na někdejší lásku dodnes: Proč ale Evelyně Steimarové nepopřál k narozeninám?

Video
délka: 00:54.56

Bolek Polívka myslí na někdejší lásku dodnes: Proč ale Evelyně Steimarové nepopřál k narozeninám? Kisa Císařová, Aleš Brunclík

Fotogalerie
47 fotografií