Předávání filmových cen byla už druhá akce, kam se Bolek s manželkou Marcelou vydali. Tou první bylo divadelní představení ruského klauna Slavy Polunina Snow Show. Tři týdny po svatbě Polívka přiznal, že už pomalu začíná být pod pantoflem, což se prý projevilo jen pár hodin poté, co si s Marcelou v brněnském kostele řekli ANO.

Na hercově třetí svatbě přitom chyběly jeho starší děti - Kamila (44), Anna (40) a Vladimír (30). „Byla to tajná svatba, kde byli jen naše mladší děti a svědci. Až bude teplo, tak uděláme oslavu na zahradě, kde snad budou všechny děti a přátelé. Ten obřad byl takový intimní, jen mezi námi a svědky,“ vysvětlil Blesku Bolek, který se na Lvech potkal se synem Vladimírem a jeho novou přítelkyní.

Na obřadu byly přítomné pouze děti, které má s Marcelou - Jan (16), František (14) a Mariana (12). „Výborná byla reakce našeho Franty, který tak chlapsky plácl Marcelu po rameni a řekl: Vítám tě do rodiny, mamo,“ řekl se smíchem Bolek a ochotně se pochlubil snubními prsteny.

Party po vyhlášení si herec užil s manželkou Marcelou ve společnosti kamaráda, reportéra Josefa Klímy (68). Bohužel se nepotkal se svým svatebním svědkem, hercem Jiřím Bartoškou (74), který paradoxně byl v Brně, kde hrál divadelní inscenaci Moje hra.

VIDEO: Čerstvý ženáč Bolek Polívka: Proč jsem nepozval všechny děti?

Video
délka: 04:17.96
Video se připravuje ...

Čerstvý ženáč Bolek Polívka: Proč jsem nepozval všechny děti? David Turek, Jan Jedlička

Fotogalerie
32 fotografií