Veškeré podniky mají kvůli pandemii koronaviru vládou nařízenou zavíračku v jedenáct večer. A ta v tomto případě nebyla dodržena!

Hvězdy SuperStar totiž popíjely až do půl sedmé ráno. A prokazatelně i uvnitř u baru! Tohle tedy vypadá na jasné porušení zákona a strážci zákona už se tím zabývají.

„V současné chvíli můžeme potvrdit, že se případem zabýváme a zjišťujeme, zda-li nedošlo k přestupkovému jednání,“ sdělila v úterý Blesku tisková mluvčí policie Lucie Drábková.

Nejvíce může zakázaná pařba bolet provozovatele hospody v pražském Podolí, kde se afterpárty konala. „Podle zákona o ochraně veřejného zdraví mu hrozí maximální pokuta tři miliony korun. Právě on musí zajistit, aby nebylo otevřeno po třiadvacáté hodině. Postih hostům hrozí jen tehdy, pokud nechtějí opustit prostor v požadovaný čas, to pak řeší policie,“ řekla Blesku mluvčí ministerstva zdravotnictví Gabriela Štěpanyová.

VIDEO: Vyřazená finalistka Miss Karin Křížová o zákulisí SuperStar: Nejde tam o zpěv! 

Video
délka: 15:21.00

Vyřazená finalistka Miss Karin Křížová o zákulisí SuperStar: Nejde tam o zpěv! Markéta Reinischová, Lukáš Červený, instagram

Fotogalerie
89 fotografií