Sama herečka na sociální síti před časem přiznala, že už se druhého dítka nanosila pod srdcem až dost a sama si tehdy nebyla jistá, v kolikátém je týdnu. „Přestala jsem počítat někdy u 12. týdnu těhotenství,“ prozradila Kristýna. 

Ta už se ale nyní dočkala a stala se podruhé maminkou. K dcerce Dorotce (v srpnu 2) tak teď přibyl mladší sourozenec - sestřička. Leichtová s partnerem, hercem a divadelním šéfem Vojtěchem Štěpánkem, dívence vybrali jméno Rozárka. „Milý světě! Voláme do tebe, že se nám dnes v noci narodila Rozárka! A to je zatím všechno, přivítej ji vlídně s otevřenou náručí. Děkuji!“ oznámila ve čtvrtek odpoledne na sociální síti herečka a pyšná dvojnásobná máma.

Své druhé těhotenství přitom hvězda komedie Účastníci zájezdu odtajnila světu již v lednu letošního roku. Tehdy se pochlubila všeříkajícím snímkem z ultrazvuku. Postupně fanouškům na instagramu odhalovala i další detaily, například fakt, že by ráda vyzkoušela hypnoporod, a tak navštívila i příslušné kurzy. Také se hodně spoléhala na bylinky.

Na sklonku května pak přiznala, že se její termín porodu asi blíží, protože k lékaři na kontrolu dochází už jednou týdně. „Je čas stoprocentně se naladit na miminko! Protože takový výšlap na vysokou horu, který je jen párkrát za život, potřebuje přípravu,“ dodala tehdy s jasným přesvědčením už se ničím nestresovat a připravovat se na druhé dítě.

VIDEO: Kristýna Leichtová: V depresích si pouštím akční komedie!

Video
délka: 01:48.35
Video se připravuje ...

Kristýna Leichtová: V depresích si pouštím akční komedie! David Turek, Aleš Brunclík

Fotogalerie
43 fotografií