Kartářku a čarodějnici poznal už před patnácti lety. „Oslovila mě pro nějaké léčitelské seance. Je to prima ženská, tak když mi teď zavolala, řekl jsem si, proč ne,“ řekl deníku Aha! vekslák Bíny z filmu Bony a klid, který se v dětství proslavil dvojrolí Prince a chuďase.

Důchod 11 tisíc

S televizní vědmou proto rozjíždí 16. června v Přešticích talkshow s názvem Čarodějnice, princ a chuďas. „Vím, kdy a kde to bude a o čem. Konkrétní věci musíme ale ještě domluvit, abych se mohl řádně připravit,“ svěřil Aha! herec, který si rád vydělá na cigára. „To víte, důchod jedenáct tisíc korun nic moc,“ posteskl si Skamene.

O kšefty přišel kvůli pandemii koronaviru. Doufá, že nasmlouvané závazky, které musel zrušit, se mu nahrnou v září a říjnu. Nicnedělání ho prý baví, ale... „Zásoby začnou za chvíli docházet, takže budu muset zase pracovat!“ řekl herec s tím, že se musí postarat o početnou rodinu. Všichni teď žijí v jednom domě. „Syn, dcera, zeť, dvě vnučky, pes... Z plotny se pořád kouří,“ dodal Skamene se smíchem.

Dluhy, chlast a sebevražda

Jak se žije bez peněz, Roman Skamene už zažil. V devadesátých letech si otevřel restauraci, jeho podnikatelský pokus ale skončil fiaskem a hromadou dluhů. Dokonce byl na tom tak, že jej lichváři, kterým dlužil, a neměl na splátky, drželi za nohy z okna! Herec dlouhá léta utápěl své problémy v alkoholu. Došlo to tak daleko, že zcela vážně přemýšlel o sebevraždě. Manželka Renata a děti ho ale postavily zpátky na nohy!

VIDEO: Roman Skamene: Už jsem zmoudřel! Ale štve mě, když ženský hekaj!

Video
délka: 01:28.72

Roman Skamene: Už jsem zmoudřel! Ale štve mě, když ženský hekaj! Dušan Spáčil, Petr Soukup

Fotogalerie
30 fotografií