Na sociálních sítích poslední dobou nepůsobí herečka Vlastina Svátková, co svou knihou Prostor pro duši motivuje množství českých žen, moc optimisticky. Již před nějakým časem svým příznivcům naznačila, že si prochází s manželem těžkou krizí, a to i vzdor faktu, že si s Jiřím Kounickým (40) své „ano“ řekla teprve v říjnu 2016.

Přestože všechny ujišťovala, že své partnerské neshody již překonali,  počátkem března spolu odletěli na dovolenou na Mauricius a koronavirovou karanténu hodlali pojmout jako ideální příležitost stmelit rodinu, její poslední příspěvky na instagramu jsou notně melancholické. V každém druhém křehká plavovláska, která se před časem obarvila na hnědo, zmiňuje stres a osobní problémy, s nimiž se nyní potýká.

Zároveň ale jako kdyby naznačovala, že za svým stávajícím životem chce udělat tlustou čáru… „Je čas na všechno nové. Na nové zkušenosti, nové vzorce chování i nové přesvědčení o tom, kdo jsem. Novou sílu bojovat za vnitřní i vnější svobodu,“ povzbuzuje sama sebe Svátková, která se díky svým půvabům mihla v bondovce Casino Royale, v jejíž hlavní roli zazářil britský herec Daniel Craig (52).

Krásná herečka však nyní zaskočila všechny své fanoušky dvěma snímky, na nichž předvádí svou neuvěřitelně štíhlou postavičku. Jenom těžko se dá uvěřit tomu, že tohle tělo v minulosti odrodilo tři děti: Kromě Matyáše (3), jehož má s Kounickým, je maminkou i dalších dvou starších chlapců, Adama a Kryštofa, co pocházejí z jejího předchozího vztahu s filmovým režisérem Danem Svátkem (44).

„Někdo kvůli karanténě a omezení pohybu přibral, někdo se naopak konečně začal hýbat,“ napsala hvězda filmů Gangster Ka či Můj příběh k fotkám, na kterých má na sobě jenom podprsenku na cvičení a leginy a všem dává na odiv neskutečně ploché bříško a kosti, co z ní trčí na všechny strany. „Já vždy dělala všechno naopak…“ dodala s nadsázkou.

Přestože jí mnozí gratulují a závidí figuru, jakou nemají dnes ani ženy o dvacet let mladší, našli se tací, co se poněkud pozastavili nad její vychrtlostí. Byť se Vlastina ohání argumenty, že v osmnácti letech hodně dřela na aerobicových maratonech a její svaly si to i po těch letech pamatují (a „plus minus drží pohromadě“), vzápětí sama připustila, že s pravidelným cvičením začít musela: „Kvůli hlavě,“ vysvětlila. Ženám a dívkám, které vyzvídaly, jak se dokázala dostat do takovéhle kondice, odpovídala, že cvičení nestačí: „Ještě musíte přidat extrémní stres a velkou životní změnu, ale to nedoporučuju,“ upřesnila.

To ovšem její fanynky zaujalo a začaly vyzvídat, co onou změnou může být. A samy si i odpověděly: „A nerozvedla se?“ Na sociálních sítích, kde Vlastina mívala celou dobu i manželovo příjmení Kounická, je totiž zase jenom Svátková – a to jak na instagramu, tak i na facebooku. „Nevěřte bláznům ani falešným trollům,“ vykrucovala se však herečka, jakmile začaly tyhle spekulace. Pravdu tak ukáže nejspíš až čas...

VIDEO: Vlastina Svátková jako návrhářka: Chci se cítit krásně žensky!

Video
délka: 03:06.80

Vlastina Svátková jako návrhářka: Chci se cítit krásně žensky! Veronika Kuželková, Jan Jedlička

Fotogalerie
64 fotografií