Není to ani měsíc, co vedení nového zpravodajského kanálu slavnostně odhalilo tři nové moderátory pořadu Showtime, který „spolknul" primácký Top Star. Vedle sexbomby Evy Perkausové (26) a ostřílené Laďky Nergešové (44) se měl na scéně objevit sympaťák Petr.

„Tak Evička při moderování fantastická, Laďka výborná a teď taky budu muset já. Pořád píšete, kdy se ukážu na obrazovce. Bude to tenhle týden, to vám slibuji, a až tam někdo zakopne o kabel, tak to jsem byl já,“ vtipkoval před šesti dny na instagramu. Až teď vyšlo najevo, že žádná jeho televizní premiéra nebude.

„Kvůli přísnému kodexu, který má CNN Prima News pro své tváře, bylo požadováno, aby Petr aktuálně výrazně omezil svou činnost promotéra. K dohodě jsme bohužel zatím nedospěli,“ řekl za CNN Prima News Adam Halmoši.

A Větrovský jeho slova potvrdil: „Od začátku, kdy jsem nabídku obdržel, jsem na rovinu avizoval, že pro mě bude moje role promotéra či producenta vždy prioritou. Nejdříve to nebyl problém, ale na poslední chvíli přišla tato žádost s ohledem na kodex CNN.“

Chtě nechtě se tak musel rozhodnout, čemu dá přednost. „Chystáme letos velké věci, např. Noc s legendou s Jaromírem Jágrem nebo koncerty s Bonnie Tyler. To jsou mé priority, které jsem jasně deklaroval už v úvodu jednání a i teď je kvůli angažmá v televizi rozhodně neopustím,“ říká.

VIDEO: Ze zákulisí startu ShowTime na CNN Prima News: Něrgešová chce dělat „ameriku"

Video
délka: 02:04.76
Video se připravuje ...

Ze zákulisí startu ShowTime na CNN Prima News: Něrgešová chce dělat „ameriku" David Turek, Jan Jedlička

Pokud nedojde ke zvratu, zřejmě jediným viditelným počinem Petra Větrovského na CNN Prima News zůstane zprostředkování rozhovoru s jeho kamarádem Jaromírem Jágrem (48), kterého zpovídala Eva Perkausová. „Celá situace mě mrzí, protože jsem poznal skvělý kolektiv, který se ke mně choval naprosto fantasticky. Postoji CNN Prima News principiálně rozumím, jen měl být tento princip dán jasně na začátku,“ řekl Větrovský.

„V tuto chvíli platí, že Showtime budou moderovat Eva Perkausová a Laďka Něrgešová, případné změny rádi včas oznámíme,“ dodal Halmoši.

Kdo je Větrovský?

Rodák z Příbrami vystudoval střední průmyslovou školu. Deset let ale strávil na nejvyšších pozicích klubu 1. FK Příbram, kde působil i jako generální ředitel a byl akcionářem klubu. Po odchodu si založil promotérskou agenturu – pořádal koncerty například s Karlem Gottem (†80), Lucií Bílou (54) nebo Martou Kubišovou (77).

Ke spolupráci oslovuje i hvězdy ze světa sportu a kultury. Jako prvního do Prahy přivezl třeba boxera Mika Tysona (53). A navázal spolupráci i přátelství s Jaromírem Jágrem.

VIDEO: Těhotné Parmová a Lašková ze CNN Prima News: Může za to Bouček?  

Video
délka: 01:42.28
Video se připravuje ...

Těhotné Parmová a Lašková ze CNN Prima News: Může za to Bouček? David Turek, Jan Jedlička

Fotogalerie
64 fotografií