Dobrá zpráva především pro Veroniku Arichtevu samotnou je rozhodně fakt, že se herečce zatím vyhnuly pověstné ranní nevolnosti. „Do mísy jsem se nepodívala ani jednou,“ svěřila Veronika Arichteva, že jí není špatně, pro ni tak typickou vtipnou formou. A jelikož může jíst a nezvrací, herečka uspokojivě postupně přibírá. „Vyjedla jsem si zatím pět kilo,“ napsala na svůj instagram, o kolik kilogramů víc jí od početí ukázala váha.

Za to, že to není mnohem víc, může naštěstí pro Veroniku Arichtevu i skutečnost, že jí zatím neotékají nohy ani prsty. Přestože byla zvyklá večery trávit na premiérách, dotočných či mejdanech s kamarádkami Martinou Pártlovou a Nikol Štíbrovou, na uplynulých pět měsíců si herečka musela najít jinou zábavu. Pustila se tedy do četby těhotenské literatury.

„Skóre přečtených mateřských a těhotenských knížek je čtyři a půl. Ta třetí se fakt nedala. Jedna byla obrázková. A první dvě si už nepamatuji,“ přiznala s humorem Veronika Arichteva, která jistě bude mít čas si do zářijového termínu ještě vše potřebné dostudovat. Stejně jako bude mít prostor dokoupit si těhotenské oblečení. Ono to ostatně s rostoucím bříškem ani nepůjde jinak. Zatím má totiž herečka ve skříni jen dvoje těhotenské kalhoty.

VIDEO: Tady už Veronika Arichteva byla těhotná, ale ještě to nechtěla přiznat...

Video
délka: 01:41.16

Veronika Arichteva s manželem: Vypadá to jako husí kůže, ale jsou to prsa! David Turek, Jan Jedlička

Fotogalerie
49 fotografií