Zelené jižní Čechy jsou pro lásku a umění jako stvořené. Lucie Gelemová prožívá ty nejšťastnější chvíle života po boku svého vysněného muže a podle fotografií, kterými mladá malířka často zdraví fanoušky, se Felix Slováček nemá o nic hůř. Spolu oslavili Velikonoce, čarodějnice i romantický První máj.

Dáda naopak utřela nos a karanténu tráví sama ve své vile v Praze. O samotě oslavila i své 64. narozeniny. Zda se někdy dočká návratu manžela, o tom rozhodne situace kolem koronaviru. Slováčkovi ale čerstvý vzduch prospívá a nikam nepospíchá, přestože ho doma čeká velká rekonstrukce domu.

„Je potřeba rozsáhlá rekonstrukce, okopat základy a zajistit, aby se do domu nedostávala vlhkost, protože teď je to hrozné,“ prozradila nedávno královna dětských srdcí týdeníku Sedmička.

Čekání na manžela si alespoň krátí různými fotomontážemi, které vkládá na svůj profil na instagramu. Zamilovaným snímkům pod rozkvetlou jabloní se pravděpodobně nevyhne, podle předešlých tvrzení o pevném poutu manželském by ji ale neměly vůbec rozhodit.

VIDEO: Rezková se rozešla. Slováčková nesmí k Patrasové. A vycházejí vzpomínky Gottové!

Video
délka: 03:05.08

Rezková se rozešla. Slováčková nesmí k Patrasové. A vycházejí vzpomínky Gottové! Petr Macek, Lukáš Červený

Fotogalerie
61 fotografií