Michal Kavalčík uváděl pořad Divošky (dříve také Divácké zprávy), které se na Primě vysílaly dlouhých sedm let od října 2013, dobré tři roky. S příchodem nové zpravodajské stanice CNN Prima News ovšem tento formát končí. V neděli byla tato zábavná show seskládaná z nejrůznějších videí k vidění naposledy…

„Vzpomínám si, jak jsem v roce 2017 jel totálně s nervama na casting na Divošky na TV Prima, tehdá ještě na Palmovku. Nervózní jako kráva – a potkal nakonec BEST TEAM,“ popisuje své začátky v natáčecím studiu hvězda muzikálů Muž se železnou maskou či Trhák, co je aktivní také jako moderátor rádia Kiss. Díky tomu také po skončení Divošek „na dlažbě“ a bez práce nezůstane.

Po Primě se mu však bude nepochybně velice stýskat. „Díky za super šanci a kolegy a profíky kolem sebe. Díky všem divákům, kteří Divošky prostě milovali a čekali vždy na 19:45, až uvidí zase někoho, kdo si krásně rozbije dr*ku. Bylo to super a vtipné a prostě prima,“ dodal Kavalčík celý smutný z toho, že dnes již legendární hláška „budeme na Primě!“ ve vysílání slyšet nadále nebude.

„Doufám, že na Primě zůstáváte, jste totiž super,“ psali mu na instagram věrní fanoušci. A Kavalčík nezklamal. „Od pondělka ano, jako vrátnej,“ reagoval se svým typickým smyslem pro humor. Jenže jak se říká, i když něco končí, něco jiného tím začíná. „Že by se vrátil Ruda z Ostravy?“ zadoufali někteří jeho příznivci s odkazem na »Ostravaka Ostravskeho« v džínové bundě s tričkem AC/DC. Právě díky této figurce se Kavalčík proslavil.

VIDEO: Herec Michal Kavalčík o zápasu Vémola vs. Kincl. Koho tipoval za vítěze?

Video
délka: 01:09.63
Video se připravuje ...

Herec Michal Kavalčík o zápasu Vémola vs. Kincl. Nepřekvapí vás, koho tipuje za vítěze. iSport TV

Fotogalerie
48 fotografií