Gottová ve více než 130 stránkové publikaci plné exkluzivních vzpomínek i nikdy nezveřejněných fotografií prozradila mnoho rodinných tajemství. Celý speciál se přirozeně točí okolo jejích vztahů se slavným tátou. Dominika popisuje třeba své dětství, Gottovo rozpoložení, když se poprvé dozvěděl o její existenci, i o tom, jak moc jí to ovlivnilo do dalšího života. A promluvila také o rodinné finanční situaci.

Gott sice Dominičinu maminku tanečnici Antonii Zacpalovou (85) finančně podporoval, závratné sumy to ale prý nebyly. „Když se třeba začalo smět nosit značkové oblečení, kamarádi si mě dobírali, proč ho nemám. Jenže my si to nemohli dovolit. Bylo mi to líto a měla jsem potřebu se před ostatními nějak ospravedlňovat, ale to bylo jen takové dětské hašteření, opravdovou nouzí jsme netrpěli,“ říká nejstarší dcera populárního zpěváka.

Finanční situace se odrazila i na tom, co se doma jedlo. „Jak máma, tak babička dokázaly i z mála udělat hodně, a skvěle vařily českou klasiku. Nejraději jsem stejně dlabala obyčejné špagety s kečupem, vyžadovala jsem je neustále dokola, až máma nadávala, že to přece není možné neustále jíst. Jenže já je milovala,“ vzpomíná Dominika ve speciálu Můj táta Karel.

Když občas přišel slavný táta na návštěvu, zděsil se, že je jeho dcera tak hubená. „Táta dokonce mámě vyčítal, že jsem podvyživená, a podezíral ji, že mi dává málo jíst. Jenže neoprávněně. Já byla schopná slupnout klidně čtrnáct bramborových knedlíků s roštěnkou, akorát na váhu mi to nikdy nešlo,“ krčí rameny Gottová.

Ve speciálu Můj táta Karel Dominika také přiznává, že od Gotta s maminkou dostávaly celou řadu nemalých darů, včetně auta a nemovitostí. Jenže mělo to háček...

„Od táty jsme měly řadu hmotných darů. Koupil a zařídil nám byt. A v roce 1983 nám pořídil chatu v Malých Kyšicích, abychom měly kam jezdit na léto, tu jsme jednou dostaly k Vánocům. Ještě se tak jakoby omlouval, že není dost reprezentativní… Režie takových věcí pro nás ale byla příliš nákladná, máma to coby samoživitelka nemohla utáhnout, takže přes nemalou vděčnost, jakou jsme za ně vůči tátovi cítily, se takové dary ukazovaly být spíše danajskými.“

VIDEO: Dominika Gottová: Emotivní předčítání z její publikace Můj táta Karel

Video
délka: 05:19.20
Video se připravuje ...

Dominika Gottová: Emotivní předčítání z její publikace Můj táta Karel David Turek, Lukáš Červený

V publikaci toho však zazní mnohem více. Jak proběhlo jejich první setkání? A jak a kde vůbec došlo k Dominičině početí? Jak jí táta zasahoval do života? Kdy jí zařídil protekci? A kdy a proč se jejich vztahy zvrtly? Speciál Můj táta Karel právě v prodeji! 

SPECIÁL MŮJ TÁTA KAREL SI MŮŽETE OBJEDNAT ZDE!

6304241:full:true:true

Fotogalerie
52 fotografií