Divošky (dříve také Divácké zprávy) se na Primě vysílaly od října 2013, ovšem s příchodem nové zpravodajské stanice CNN Prima News tento formát končí. Andrea tak stejně jako její kolegové končí. Ale ne úplně, jelikož ji budou diváci stále vídat coby reportérku magazínu Show time.

Už ale asi ne moc dlouho, protože brunetka, která se v červnu 2019 vdala, nyní odtajnila radostnou novinu - je v očekávání. „Všichni se mě ptali, jestli plodíme v karanténě, tak teď můžu konečně odpovědět, že ne. Plodili jsme totiž už před karanténou. Vyšlo nám to krásně po návratu z Havaje a myslím, že tím nám ta naše společná čtyřletá 'havaj' alespoň na chvíli skončila,“ přiznala pro Super.cz Antony.

Pohlaví očekávaného prvního potomka ale zatím nezná. „Zatím nevíme, co to bude, ale říct si to určitě necháme. Jsem strašně zvědavý člověk, nechápu, že někdo tu nejistotu vydrží. Každopádně budu rodit v Podolí, tak uvidíme, jestli se nám to medvídě ukáže,“ doplnila pro Super.cz natěšená nastávající maminka, která přímo ve vysílání Primy v pondělí večer ukázala rostoucí bříško a přestala vše tajit. Gratulace jí vzápětí poslala i kolegyně Laďka Něrgešová (44).

VIDEO: Sportovní znělka CNN Prima news

Video
délka: 00:12.00

Sportovní znělka CNN Prima news CNN Prima news

VIDEO: Zpravodajská znělka CNN Prima news

Video
délka: 00:12.00

Zpravodajská znělka CNN Prima news CNN Prima news

Fotogalerie
33 fotografií