Ona moderovala tehdejší řadu SuperStar, on byl krátce po rozchodu s Darou Rolins (47). Ve stejnou dobu se ale odehrávalo něco, o čem veřejnost v té době ještě neměla tušení – mezi půvabnou moderátorkou s balkánskými kořeny Jasminou Alagičovou a slovenským rapperem Rytmusem přeskočila jiskra, která zažehla mohutný plamen lásky!

Od té doby uběhly dva roky, během kterých toho zprvu kontroverzní páreček stihl opravdu hodně! Už po osmi měsících od začátku vztahu nadělila Jasmina pod vánoční stromeček Rytmusovi ten nejkrásnější dárek – své těhotenství. Tou dobou už byli druhým měsícem zasnoubení a svatba se konala loni v květnu, jen dva měsíce před narozením syna Sanela (8 měsíců). Ani po dvou letech ale zamilovanému páru neopadly se svazkem manželským a dítětem růžové brýle, a tak nic nebránilo tomu užít si tohle karanténní výročí vztahu v krásách slovenské přírody.

„Dnes jsou to přesně dva roky, kdy jsem pochopil, co je to smysl života. Ano, můj život už není jako předtím díky mojí manželce, se kterou přišel přesně ten životní moment, kdy to prostě zapadne jako puzzle. Nezapomenutelná chvíle 18.4. Od té doby každý den vstávám s tím, že děkuji tomu nahoře za to, že nás spojil a ukázal mi, proč jsem tu. Pro moji manželku a syna. Jsem rád, že jsem tě potkal, že tě mám a že můžu s tebou objevovat krásy a smysl, proč žiju tento život...,“ vzkázal skrze instagramu Rytmus své spřízněné duši romantická slova, která by patrně obměkčila i toho největšího tvrďáka.

VIDEO: Jasmina Alagičová o románku s Rytmusem: Jsme kamarádi...

Video
délka: 01:21.94

Jasmina Alagič o románku s Rytmusem: Jsme kamarádi... Adriana Šoltésová, Aleš Brunclík

Fotogalerie
84 fotografií