Myslela to nejspíš dobře, ale úplně to nevyšlo. Dara Rolins totiž na svůj instagramový profil napsala: „Hlavní je poslouchat zdravý rozum, posilovat imunitu, cvičit a jíst zdravě, nyní více než jindy. To, že se od hlavy k patě vydezinfikujeme, nás odolnějšími neudělá. Vím, dostáváte to ze všech stran, proto žádná další moudra, jen že na vás všechny myslím,“ vyznala se Dara Rolins zamyšlením, kterým chtěla lidem poradit, jak se v nejistých časech koronaviru kolem nás zachovat. Ne všichni ale se zpěvaččiným názorem vyjádřili souhlas.

Obráceně. To, že se správně odezinfikujete nebo dlooouze umyjete nejen ruce po návratu domů, může chránit nejen vás, ale i vaše blízké...To je teď na prvním místě,“ dala najevo svůj nesouhlas s odrazováním od používání dezinfekce jedna z Dařiných fanynek.

A nezůstala v tom sama. „Vzhledem k tomu, že jsem v karanténě kvůli již šesti pozitivním kolegům, vás můžu ujistit, že dezinfekce je momentálně rozhodne aspoň stejně tak důležitá jako to pozitivní myšlení... Se s ní skoro polejvám,“ přisadila si pod Dařiným doporučením žena, kterou nebezpečí šíření viru zahnalo do domácí karantény.

Dara Rolins je známou propagátorkou zdravého životního stylu. O zpěvačce je známo, že dbá na zdravé stravování, poctivě cvičí a svou duši si hýčká meditacemi. A je to na ní také vidět. Podobný životní styl se teď tedy snažila znovu nabídnout i svým fanouškům jako prevenci proti onemocněním a recept na zachování pozitivního myšlení. Co si ale budeme povídat, dezinfikování či velmi důkladné mytí rukou je teď namístě víc než kdy jindy!

VIDEO: Dara neřeší viry, kolem sebe vnímá lásku

Video
délka: 03:13.01

Dara Rolins: Kdo může za to, že tak září? Láska je všude kolem mě! David Turek, Lukáš Červený

Fotogalerie
55 fotografií