Janeček, který do Česka přenesl světová muzikálová díla Fantom opery, Bídníci či Čarodějka, nyní v rozhovoru pro web Extra.cz mimo jiné přiznal, jak mu byl vlastně nový vztah Mátlové oznámen. „Dozvěděl jsem to od Terezy teď v sobotu, kdy mi řekla, že je do něj zamilovaná a že on ji také miluje. Vrabci si to štěbetali už déle, tak jsem se zeptal.“

Jelikož s Terezou již delší dobu nežili spolu, přeje jí štěstí a zhrzený prý není ani v nejmenším. „Ať si klidně pořídí dvojdomek a mají tucet dětí, to mě vůbec nezajímá. My měli vztah jako otec a matka. Jde mi jen o blaho dítěte,“ vysvětluje František, ale právě v tomto ohledu nyní vidí největší problém. „To se jaksi začíná vymykat z ruky,“ povzdechl si.

„Když mi začne vodit dítě k němu a on mu dělá kvazi tatínka, to mě naštvalo,“ pokračuje hudebník a vysvětluje, co mu na vztahu blondýnky s mediálním magnátem nejvíc leží v žaludku. Soukup má dům ve Strančicích, kde má i koně, tak to ubohý dítě lákají na ně. Do toho míchá svoje děti a představuje Terezu s Emilkou rodině. Přijde vám to normální u vztahu, který trvá několik týdnů?“ zuří Janeček.

„Mně jde opravdu jen o to, abych ochránil svoje dítě. Žádný takový člověk mu nebude dělat náhradního tatínka,“ říká a je rozhodnut jednat. Vadí mu i to, že jeho expartnerka tím vlastně v dnešní době vystavuje dceru Emily Ann (12) nebezpečí, jelikož hrozba koronaviru je stále ve vzduchu. „Jediné bolavé místo pro mě je to, že si v době koronaviru bere moje dítě domů. Člověk, který se setkává se stovkami lidí? Tereza v téhle době chodí na návštěvy?“ doplnil pro Extra.cz producent a neodpustil si ani rýpnutí přímo do Mátlové. 

„Je nesoudná a nezodpovědná a on taky. Řekl jsem jí, že ať si chodí třeba s čertem, ale ať do toho netahá dítě. Bohužel to nerespektuje.“ Jelikož se k němu tyto zvěsti dále dostávají, je připraven jednat. Dal by snad matku svého dítěte kvůli tomu i k soudu?

VIDEO: Janeček slavil 75 s plejádou gratulantů! Nadělil si premiéru Čarodějky!

Video
délka: 01:06.43

Janeček slavil 75 s plejádou gratulantů! Nadělil si premiéru Čarodějky! František Janeček

Fotogalerie
58 fotografií