Přípravu na blížící se Český ples nepodcenila operní pěvkyně Tereza Mátlová. Zašla do svého oblíbeného módního salónu a zkoušela si šaty, které si možná oblékne na tuto slavnostní příležitost. Jako každá správná žena, i ona by chtěla svou róbou všechny pořádně ohromit.

„Na Českém plese bude jiné publikum, než mívám obvykle, a tak vůbec nevadí, jestli některé šaty vynesu dvakrát,“ dumala zpěvačka, která na prknech divadla GoJa Music Hall nezapomenutelným způsobem ztvárnila rozmazlenou divu Charlottu v legendárním muzikálu Fantom opery.

Přesto se však koukala po nějakém originálním kousku. „Vždycky mám na šaty pár požadavků. Jednak musí být dostatečně dlouhé a potom si hlídám výstřih. Jak jsem plasticky nevylepšená, musím počítat se vším. Příroda je pružná, proto dekolt musí perfektně sedět,“ smála se Tereza. Své poprsí ostatně umí jaksepatří prodat, na druhou stranu, málokdo se jí dokáže dívat jen do očí…

Podle návrhářky Aleny Wilsonové (42) má pak Mátlová dokonalou ženskou postavu. „Je to ideální, souměrná velikost 40. Kdyby měla víc času, brala bych ji jako modelku pro své módní přehlídky či focení,“ prozradila návrhářka.

Zdálo by se tedy, že se kolem Mátlové budou nápadníci jenom hemžit, opak je však pravdou. 1. února prý na plese vnadné zpěvačce nikdo dělat garde nebude. „Jdu do Obecního domu hlavně pracovně, a to s sebou většinou rodinu nevodím. Ale budu tam mít hodně známých a kamarádů, tak snad se nějaký tanečník najde,“ dodala plavovlasá kráska.

Přece jenom prosedět celý ples by byla škoda – tím spíše, když tak ráda tančí. „Jako dítě jsem dělal balet a nyní jsem začala chodit na hodiny flamenka. Je to velká dřina. Až se stydím, jak jsem občas nemožná. Ale je to fajn,“ smála se diva s obrovským hlasovým rozsahem.

VIDEO: Janečkova partnerka Mátlová s dcerou: Producent Čarodějky dostal zásadní úkol!

Video
délka: 03:57

Janečkova partnerka Mátlová s dcerou: Producent Čarodějky dostal zásadní úkol! Petr Macek, Aleš Brunclík

Na přehlídku jejích rajcovních výstřihů se můžete podívat do naší galerie!

Fotogalerie
43 fotografií