Koronavirus zasáhl samozřejmě do života nás všech, ale v rámci nějakého uvolňování by možná neškodilo popřemýšlet do budoucna o znovuotevření kadeřnických salónů. Přece jen ne každá z dam je tak šikovná, aby zvládla péči o vlasy sama. 

Agáta, která se nyní rozvádí s hercem Jakubem Prachařem (36), se ale nezalekne ničeho, a nyní se tak pustila do střihu a barvení vlastními silami. „Když ti tvoje kadeřnice pošle barvu a nůžky,“ napsala na instagramu, jak to probíhalo.

A výsledek? „Už snad nikdy ....trvalo mi to asi 4 hoďky...barvu mám v celé koupelně a vlasy všude,“ smála se moderátorka a dcera Veroniky Žilkové (58), ovšem když ukázala fotku, sklidila především chválu a lichotky.

Podobně jako Prachařová, už na tom byla i moderátorka Snídaně s Novou Iveta Kořínková (35), která se v týdnu pochlubila tím, že si sama odstřihla pořádný kus vlasů, který už jí překážel. Pokud to takhle půjde dál, bude půlka našeho showbyznysu chodit po světě s vlastnoručními účesy. I když v případě nepovedeného střihu zase nebude problém zkrátka zůstat doma.

VIDEO: Miluji mužskou věrnost a nesnáším prstové ponožky od mámy

Video
délka: 01:45.60

Agáta Prachařová: O Vánocích miluji mužskou věrnost a nesnáším prstové ponožky od mámy Adam Balažovič/BPŽ

Fotogalerie
49 fotografií