„Samozřejmě, že mě tahle situace finančně omezila, asi jako každého, kdo přišel o práci. Takže bojujeme, jak se dá,“ posteskl si pro Aha! zpěvák Daniel Hůlka. „No, a jak jsem bez práce, tak jsem se domluvil tady s kamarádem truhlářem, který dělá podlahy, že mu budu pomáhat a budu k němu normálně chodit do práce. Nemůžu říct, že bych byl nějak extra šikovnej. Budu dělat spíš pomocné práce,“ pokračoval nejslavnější muzikálový představitel Draculy. Něco přinese, podrží, případně pomůže zbrousit parkety.

Ruku k dílu musí samozřejmě přiložit i na svém domě. „Vyklízíme ho, uklízíme zahradu a tak. Teď ho budeme i obkopávat kvůli vlhkosti a pak se začne opravovat. Když je na to teď čas, tak jsme se na to vrhli,“ svěřil se Daniel. Jestli nakonec rodinka zakotví v jeho milovaných Jevanech, kde slavný umělec podědil rozsáhlou vilku, je ale stále otázkou. Prozatím držitel Zlatého slavíka z roku 1998 žije se svou manželkou a malou dcerkou v karavanu.

Zpěvák ovšem nezahálí ani jako otec. „Právě proto jsme utekli z Prahy, jinak bysme se zbláznili, protože dvouleté dítě v roušce samozřejmě nevydrží,“ vysvětluje Hůlka a dodává: „Udělal jsem Rozárce na zahradě takové malé hřiště a pískoviště, aby si tady mohla hrát. Chodíme hodně do lesa, naštěstí jsme všichni v pořádku. A držíme se,“ zdůraznil charismatický umělec, jemuž dobrou náladu nezkazí ani všeobecné ohrožení virem covid-19. Není snad pravdou, že pozitivní přístup je velkým všelékem na veškeré trampoty?

VIDEO: Daniel Hůlka: Promluvil o svém návratu k opeře 

Video
délka: 02:14.68

Daniel Hůlka: Promluvil o svém návratu k opeře Veronika Kuželková, Aleš Brunclík

Fotogalerie
40 fotografií