Existují desítky stránek, které bývalou hvězdičku reality show Hotel Paradise obviňují z nekalých praktik kolem koronavirové krize, vykořisťování spotřebitelů a bezúročných půjček od zoufalých zákazníků, jimž místo slíbené roušky „s koněm“ přišla ústenka „s kočičkou“. Na těchto stránkách se také řeší přístup Slovákové k lidem jakožto živočišnému druhu, ale i k lidem jakožto závistivým potvorám bez špetky studu. U Nely je zcela obvyklé, že kritici jejího vydřepovaného zadečku to schytají ve storíčku a těm, kteří na ni pošlou žalobu, se Slováková nezřídka vysmívá za vzhled a nedostatečnou inteligenci.

Probírat obchodování se strachem, s nímž Slováková v letošním ročníku cen obchodník roku bezesporu zaboduje, nejde na těchto profilech řešit od rána do večera, člověka to po nějaké době omrzí. Proto hateři zabrouzdali do dob před koronavirovou krizí a našli si nové téma číslo jedna, takzvanou kauzu postižené Lucinky. O co jde?

Slováková matce postižené dívky slíbila určitý finanční obnos, který ale údajně nikdy nevyplatila. Šokovaní bývalí fanoušci a náhodní procházející instagramem nenechali kámen na kameni a  prodejkyni plavek v neonových barvách si řádně podali. Na oprávněnou zlobu si Slováková zvykla, jenže tentokrát to bylo příliš osobní a vytržené z kontextu. Celou kauzu se tak rozhodla rozplést.

„Lucinčině mamince jsem dobrovolně na charitativní akci poskytla finanční pomoc v hodnotě 10 tisíc Kč ne v hotovosti, ale se slovy, že až bude chtít, Lucce cokoliv v této hodnotě zaplatím,“ vysvětluje Slováková. „Lucčina maminka si dodnes nic nevybrala a na konci února mi volala, že by chtěla zaplatit v hodnotě 6 tisíc Kč lázeňský pobyt pro ni a Lucinku. Dostala jsem na mejl fakturu a den po přijetí FA jsem ji šla zaplatit. Ještěže jsem tak neudělala, protože bych neměla já peníze a Lucka by nikam nejela, vzhledem k situaci, která nastala,“ pokračuje v příspěvku.

S Lucčinou maminkou jsem v neustálém kontaktu a při posledním telefonátu jsme si řekly, že za penízky pojedou v létě na dovču. K tomu dostala maminka penízky v hotovosti, kdy jsme při otevírání podniku spojili příjemné s užitečným a Lucince nějaké penízky vybrali.“ Tady by bylo vhodné monolog zakončit, ale to by asi nebyla Nela, kdyby na úplný konec nepřišpendlila svým zarytým kritikům tajemné varování: „Já ráda ještě chvilku zůstanu ‚Ta nejhorší‘, protože kdo se směje naposled…“

Možná poprvé ale stojí pravda na straně Nely. Vysvětlení kauzy postižené Lucinky zní věrohodně, nelze si představit, že by o takové věci dokázala veřejně lhát. Slováková si pravděpodobně získala pár nových fanoušků k zacelení díry, kterou jí způsobil náhlý odchod více než 5 tisíc sledujících na instagramu, k nabytí reputace je ale potřeba více takových bohulibých kroků a méně předraženého zboží.

VIDEO: Výstřih a rozparek až do pasu: Nela Slováková předvedla na finále České Miss silikony i rozkrok

Video
délka: 03:08.97

Výstřih a rozparek až do pasu: Nela Slováková předvedla na finále České Miss silikony i rozkrok. Markéta Reinischová

Fotogalerie
49 fotografií