Alena Šeredová, která s přítelem Alessandrem Nasim čeká své třetí dítě, se rozhodla zůstat v Itálii a porodit v místní porodnici. Karanténu prožívá doma se syny a partnerem. Naštěstí má jejich dům terasu s výhledem do prostorné zahrady. 

Modelka právě z terasy poslala pozdrav všem svým fanouškům a natočila, co se tam právě děje. Sněží! V Turíně, který leží na severozápadě, totiž spadly teploty na nulu.

V rozhovoru pro Dama.cz prozradila, jak karanténu prožívá. „Chybí mi pocit volnosti. Že se nemůžu jít projít, kdy chci a kam chci. To je pro mě nejtěžší. Jinak tím moc netrpím. S kamarádkami si voláme, takže místo v kavárně si dáme kafe přes face time. Chutná dobře a pokecáme si stejně.“ 

Pro Alenu byla vždy rodina na prvním místě, i když jí první manželství s brankářem Gigi Buffonem (42) nevyšlo, tak na muže nezanevřela a užívá si další etapu svého života.  

„Myslím, že to posílí rodinné vztahy. Mnoho lidí se žene za kariérou, na rodinu nemají čas. V takovéhle krizové situaci si uvědomíte, že rodina je to jediné stálé, na co se můžete opravdu spolehnout a co vás v té krizi podrží,“ dodala modelka, která třetí dítě přivede na svět v červnu. 

VIDEO: Skoro rozvedená Šeredová: Už se může zase vdát! A velká změna o Vánocích!

Video
délka: 01:40.35

Rozvedená Šeredová: Už se může zase vdát! A velká změna o Vánocích! Markéta Reinischová, Aleš Brunclík

Fotogalerie
41 fotografií