A co víc, Marie Tomsová snad stejně jako její kolegyně hlasatelky nestárne. Po letech konečně odhalila, co stojí za jejím mladistvým vzhledem.

  „Vepřové sádlo. Občas se napatlám sádlem, když tedy není manžel doma, protože to se pak opravdu lesknete. Ale sádlo je v podstatě základ mnoha zázračných mastí z lékárny, takže vám promastí pokožku, zregeneruje ji. Nedám na něj dopustit,“ svěřila se v rozhovoru pro iDnes Revue moderátorka, která si zahrála i v několika filmech.

Mnozí netuší, že hrála po boku velikána Miloše Kopeckého v inscenaci Vy jste taková jiná. „Točilo se za dva dny. Manžel mi dělal pana Kopeckého a za den jsem se musela naučit konverzačku. Ve filmu paní Janžurová naštvaně odešla do ložnice a já jsem se panu Kopeckému zhmotnila z televizní obrazovky a bavili jsme se spolu. Když jsem ho po letech potkala, řekl mi: „Maruško, já se vám musím omluvit, já jsem byl tenkrát ve velmi špatném zdravotním stavu a já jsem vám v té těžké roli vůbec nepomohl. Takže já se vám za to dodatečně omlouvám,“ zavzpomínala na legendu českého filmu Marie. 

VIDEO: Marie Tomsová o listopadu 89: V bytě jsem ukrývala zbité demonstranty!

Video
délka: 02:24.02

Marie Tomsová o listopadu 89: V bytě jsem ukrývala zbité demonstranty! David Turek

Fotogalerie
32 fotografií