„Moje rouška chrání tebe, tvoje rouška chrání mě,“ zní slogan, který v současnosti propaguje celá Česká republika. Češi se tak zodpovědně snaží zabránit šíření zákeřného koronaviru, který ke středečnímu ránu v tuzemsku postihl 1 394 osob z 19 624 testovaných. To ve značně větším sousedním Německu je oficiálně nahlášených přes 30 tisíc nakažených. Opatření tam však lidé nedodržují tak jako u nás.

Své o tom ví i Monika Štiková, která se za mladým snoubencem a hokejistou Petrem Biniasem (23) loni odstěhovala právě do Německa, kde v posledních dnech jako dvě zamilované hrdličky podnikají různé výlety, ať už po památkách, či do hor. Ostatně tím se sama Štiková pochlubila na instagramu, když zveřejnila společné zamilované fotky, na kterých je jasně vidět, že se pár ocitá venku, ale po rouškách na tvářích (či kdekoliv jinde) ani stopy... A to rozlítilo mnohé její sledující!

„Přesně kvůli tomu to v Německu tak roste. Nikdo tam nedodržuje nic, co vláda nařídila. Manžel je jediný, kdo nosí roušku nebo respirátor, lidi kolem něj chrchlají, jsou to neskutečná arogantní h*vada,“ nadává jedna z žen. „Bez roušky?“ podivuje se další, které se dokonce od Moniky dostalo odpovědi. „Ano, tady to nikdo nenosí,“ napsala Štiková, která se asi cítí neohroženě. „A on se ten Covid chová v Německu nějak odlišně?“ ptá se jízlivě jiný fanoušek kontroverzní blondýnky, která svým svérázným chováním proti sobě poštvala celou rodinu včetně starší dcery Ornelly Koktové (27), jež co nevidět porodí druhé dítě.

Fotogalerie
34 fotografií