Koncert Ve jménu Ivety, který vymyslel zpěvaččin fanklub spolu s Ivetinou sestrou a jednovaječným dvojčetem Ivanou Bartošovou (53), je asi prokletý.

Původně se měl konat již v dubnu 2019, tedy přesně na pětileté výročí od její sebevraždy skokem pod vlak. Jenže organizátoři záhy zjistili, že si ukousli velké sousto a vše přesunuli na říjen. Jenže ani tehdy nakonec k ničemu nedošlo, jelikož 1. října zemřel legendární zpěvák Karel Gott.

Ačkoliv byla už zcela vyprodaná Lucerna, v rámci piety ke zpěvákovi se akce, kterou měl moderovat Vladimír Hron (53) a kde měli vystoupit Bára Basiková (57), Ilona Csáková (49), Leona Machálková (52), Dan Hůlka (51) a Standa Hložek (65), nekonala. Lístky (od 890 Kč, ty nejdražší až za 1590 Kč) se ale nevracely a čekalo se na náhradní termín, který byl stanoven na 5. dubna 2020.

Fanoušci se jistě těšili a chystali se do Prahy z celé republiky, jenže zasáhla vyšší moc v podobě koronaviru a s ním souvisejících bezpečnostních nařízení vlády včetně zákazů veškerého shromažďování. Vstupenky ale stále zůstávají v platnosti a peníze se nevrací. To začíná být dost mrzuté a jistě to musí fanoušky dost stresovat. „Neměla jsem se narodit...“ okomentovala by tuto patálii zřejmě samotná Bartošová, která ani za života neměla zrovna štěstí.

VIDEO: Nedožitá 50. Ivety Bartošové (†48): Rychtář vyrazil plakat na hrob!

Video
délka: 00:43.54
Video se připravuje ...

Nedožitá 50. Ivety Bartošové (†48): Rychtář vyrazil plakat na hrob! Blesk TV

Fotogalerie
40 fotografií