Dovolená nebo zahraniční cesta se nachýlila ke konci a víc než 400 tisíc Čechů uvázlo v zahraničí. Mezi nimi je i modelka a blogerka Natálie Kotková, která je uvězněná v Dominikánské republice. 

„Odletím, či neodletím domů? Kdo ví, uzavřel se ostrov, a tak jsem dnes zažila takovou emoční horskou dráhu – ať už z toho, že se domů nedostanu nebo složitě, nebo že mě ceny letenek skoro zruinují... uvidíme, mám zabookováno, potřebuju se odsud dostat do Kanady a pak nějak k nám do Evropy... dneska tu naši lidi úspěšně odletěli, nás to čeká zítra těmi přebookovanými lety, tak držte prosím palce,“ napsala na sociální síť Kotková. 

„Ambasáda dává do kupy let, který by všechny Čechy v Dominikáně dostal pryč, ale neví se, jestli to bude v neděli, za dva týdny, za dva měsíce... A to tady v té zemi riskovat nechci. Tak jen tak k mé aktuální situaci a uvidíme, jak to bude,“ dodala Natálka, která do Karibiku odletěla odpočívat a cvičit jógu. Těžko říct, jestli si ale odpočinula, když musí řešit takové nepěkné starosti.

VIDEO: Krásná cestovatelka Natálie Kotková: V letadle je víc než doma!

Video
délka: 03:23.12
Video se připravuje ...

Krásná cestovatelka Natálie Kotková: V letadle je víc než doma! Markéta Reinischová, Aleš Brunclík

Fotogalerie
20 fotografií