Němcová, která na své první dítě čekala až do čtyřicítky, měla naplánováno, že syn se narodí na špičkové klinice v Miami a přijde na svět císařským řezem. Přirozený porod lékaři totiž nedoporučovali kvůli starému zranění, kdy si modelka během tragické přírodní katastrofy (přežila vlnu tsunami v Thajsku) roztříštila pánev.

„Jenže tím, že dítě se narodilo nečekaně a předčasně, Petra musela rodit přirozeně a v nemocnici v Dominikánské republice, kde s manželem žijí. Bylo to velice náročné, protože v Dominikáně přeci jen nejsou tak vybavení jako na Miami. Předčasně narozené miminko navíc v nemocnici muselo asi čtrnáct dnů po porodu zůstat,“ prozradil Blesku zdroj z okolí Němcové. 

Už sama modelka dříve náročný porod popsala na sociální síti. „Sám si zvolil, že přijde na svět nečekaně ve 34. týdnu, uprostřed noci, v odlehlé oblasti obklopené přírodou. Během této bouře, v níž jsme málem porodili předčasně narozené miminko v autě na cestě do porodnice, jsme cítili, jak nás objímá bezpodmínečná láska a požehnání. Od 15. listopadu to byla intenzivní cesta po různých nemocnicích, plná modliteb za uzdravení našeho děťátka a přání, aby byl silnější a zdravější, ale po celou dobu jsme se cítili božsky vedeni a podporováni mnoha anděly, kterým jsme za to nekonečně vděčni,“ napsala Petra.

VIDEO: Petra Němcová na filmovém festivalu v Cannes

Video
délka: 01:02.44

Petra Němcová na filmovém festivalu v Cannes youtube.com/StormShadowCrew/BPŽ

Fotogalerie
56 fotografií