To jeho někdejší choť se nenechala rozhodit. Výpad bývalého muže vůči ní veřejně nijak nerozmazávala a žije svůj život dál tak jako předtím. Alespoň ten virtuální na sociálních sítích. A tudíž sexy pózám se nijak nevyhýbá. Naopak. A tak zanedlouho dřívější moderátorská hvězda televize Nova opět zveřejnila na svém instagramu fotku, tentokrát s odhaleným bříškem a navíc i ve smyslné póze. Snímek, na němž je Michaela Ochotská k vidění s jednou nohou za hlavou, moderátorka označila velmi stručně a jedním slovem. A sice: „Jóga“.

Svůj případný komentář si Lukáš Rosol tentokrát odpustil, jiní ovšem ne. A byť byly pod fotkou na profilu Michaely Ochotské, komentáře tentokrát v hojné míře směřovaly právě k Lukáši Rosolovi. „Tahle fotka snad už nebude nikomu vadit, že… sluší vám to jak v košili, tak v úboru na cvíčo,“ rýpla si do Rosola jedna z fanynek Ochotské. „Napadlo mě úplně to samé,“ přisadila si další. Našli se ale i fanoušci, kteří šli ještě dál, a tenistu dokonce ve svých komentářích označili. „Koukáš, co?“ položila mu dotaz jedna z nich. „Snad to Rosiho zase nepohorší,“ doufá s ironickým úsměvem tentokrát mužský fanoušek Ochotské.

A co že to tolik lidí zvedlo ze židle? Byl to tenhle nesouhlas Lukáše Rosola s veřejným prezentováním se Michaely Ochotské na sociálních sítích. „Z pozice matky by to chtělo trochu zodpovědnosti a respektu vůči našemu synovi, který se na tak vulgární a lascivní fotky svojí matky může za chvíli sám podívat. A aby tu četl komentáře (teď už smazané), že by jeho maminku někdo pomiloval, a ona mu to lajkuje, to je opravdu ostuda,“ durdil se tenista.

Namísto pochopení na sebe ale Lukáš Rosol přivolal hněv těch, kteří by se jinak ke sporu bývalých manželů nejspíš vůbec veřejně nevyjadřovali.   

VIDEO: Jak mluvila Ochotská, když manželství s Rosolem ještě fungovalo? 

Video
délka: 01:45.70

Bývalá moderátorka Ochotská: Už nikdy nebude pracovat, jen rodit děti. Kristyna Leblova, Lukáš Červený

Fotogalerie
35 fotografií