Celebrity využívají sociální sítě ke sdělování nejrůznějších mouder světu, to je věc známá v podstatě od vzniku těchto internetových služeb. Většinou to bývají vedle fotek usměvavých tváří optimistická přání dobrého rána, pěkného dne či víkendu. Bývalá moderátorka televize Nova to ale lehce přehodnotila.

„Pokud o tobě mluví, máš něco, co oni chtějí,“ opatřila Michaela Ochotská popiskem jednu z nedávných fotek. Nepříliš dlouhým souvětím dala někdejší novácká tvář najevo, že je v její blízkosti někdo, kdo se o ní vyjadřuje a Míše to není zrovna dvakrát po chuti.

Pouhý jeden den poté někdejší moderátorka a maminka pětiletého syna Andrého zveřejnila další vzkaz. Tentokrát Michaela k sebevyjádření použila angličtinu a sdělení by se dalo přeložit jako: „Usmívej se! Lidi to přivádí k šílenství!“

Na fotce přiložené k doporučení se Míša samozřejmě usmívá. Otázkou zůstává, jestli se vyskytly problémy v ráji, tedy například v jejím vztahu s kriminalistou Tomášem. Možná jsou ale moderátorčiny nedávné vzkazy mířené směrem k bývalému manželovi a otci Andrého Lukáši Rosolovi (34) a jeho nové manželce Petře. Trojice spolu totiž dlouhodobě nevychází a nijak se tím netají.    

VIDEO: Michaela Ochotská: Náš syn je pěkný cvalík

Video
délka: 02:45.12

Michaela Ochotská: Náš syn je pěkný cvalík Tomislav Cecka

Fotogalerie
39 fotografií