„Jeden pán přišel s kuframa k nám domů. Lucce psal už několik let předtím dopisy, a tak se jednou vracíme z koncertu a teď jsme viděli člověka se dvěma velkými kufry a on jako, že se chce nastěhovat k Lucce,“ vyprávěl v Show Jana Krause Radek Filipi setkání s jedním z kontroverzních fanoušků Lucie Bílé. Jako její road manager však musí a dokáže vyřešit i tu nejsvízelnější situaci. Jak to tedy dopadlo?

„Tak mu říkám, že tady ve třech nebudeme, tak dobrovolně odešel... Od té doby nepíše,“ pochlubil se s úsměvem Filipi, jak se

Zpěvačka Lucie Bílá
Zpěvačka Lucie Bílá
Autor: Instagram: Lucie Bílá
svojí nepřirozeně urostlou mužskou postavou velmi rychle pouhým slovem zkrotil drzého fanatického fanouška, jenž měl v úmyslu obývat vilu v Otvovicích, kde nyní zpěvačka bydlí právě s Radkem.

Pode všeho to vypadá, že Lucie našla toho pravého, který se o ni dokáže postarat ve všech směrech. Zpěvačku totiž nejen vozí na všechny koncerty, ale jako správný manager obstarává i mnohé formality v jejich zákulisí. Bílá se také netají tím, že jí o sedmnáct let mladší partner imponuje svým optimismem a humorem, protože se s ním ráda a pořád směje.

Video
délka: 01:12.34

Radek Filipi David Turek, Aleš Brunclík

Fotogalerie
75 fotografií