Ve středu v ranních hodinách započala cesta stále ještě manžela Dominiky Gottové (46) Tima Tolkkiho. Ten vyrazil z pražského Letiště Václava Havla vstříc slunné Kostarice, aby si odpočinul od divokých událostí posledních týdnů, které v Praze prožil, a setkal se tam s kamarády a kolegy z hudební branže, s nimiž navázal kontakt pravděpodobně díky svým minulým turné po Jižní Americe s kapelou Stratovarius.

Kontroverzní finský muzikant dorazil na Kostariku po čtrnáctihodinovém letu, který navíc zahrnoval dva přestupy v německém Frankfurtu a následně až v Santo Domingu v Dominikánské republice. Po dlouhé cestě na něj na letišti v San José čekal jeho kostarický osobní řidič! Tím mu byl Josie Madrigal, lídr kapely Wasteland Kingdom, se kterou se Timo Tolkki setkal ještě týž den.

„S mistrem Timem Tolkkim, určitě je pro mě jako pro muzikanta inspirací! S mojí kytarou zahrál ikonické kousky kapely Stratovarius,“ vysloužil si manžel Dominiky Gottové obdiv a společné focení, na což už asi v Evropě jen tak nenarazí.

Zbytek čtvrtka pak na svém profilu sdílel snímky, na kterých je vidět, že si novou destinaci náramně užívá i po gastronomické stránce. Kavárničky, restaurace, dobré jídlo, to je jistě výlet podle Timova gusta. Na facebooku však mimo jiné naznačil i to, že návrat zpátky do ČR pravděpodobně plánuje až 11. března, kdy budou s Dominikou řešit záležitosti okolo probíhajícího rozvodového řízení. Ta se zatím v Čechách stydí a omlouvá Ivaně Gottové (43) za Tima, který se oháněl právníkem a slovy, že rozvodem hodlá dostat polovinu všeho, co Dominika zdědí po zesnulém otci Karlu Gottovi (†80).

VIDEO: Pět minut hněvu a Timův vyhazov! Nepříjemné překvapení pro Gottovou v práci

Video
délka: 01:03.08

Pět minut hněvu a Timův vyhazov! Nepříjemné překvapení pro Gottovou v práci David Turek

Fotogalerie
51 fotografií