Lucie Bílá s o 17 let mladším partnerem Radkem vyrazila na letošní první dovolenou na svou chalupu, která se nachází v přírodě nedaleko Českého ráje. A protože už tam nějaký čas pobývají, zdá se, že zpěvačka již má značné přebytky energie, kterou bez pracovního shonu nemá kde uplatnit. A tak s urostlým fitness trenérem společně řádí uvnitř své krásné, typicky české chaloupky „jako černá ruka“.

Na zpěvaččině instagramu se totiž objevila videa, jejichž obsah by zamilovanému páru kdekdo mohl závidět. Jiskra, erotické dusno a zároveň štěstí, spokojenost i něha z nich totiž až nakažlivě číší! Což demonstrovali tak trochu infantilním společným tanečkem.

„Ty si mě šlápl,“ směje se koketně při tanci ve videu Lucie. „Nešlápl, jsem dobrej tanečník,“ odvětil vtipně Filipi, který své lásce umožnil pod mohutnou „prackou“ udělat několik elegantních otoček. „Hotovo, dotančeno!“ utnul to nakonec Radek, který netušil, že zpěvačka bude pokračovat v tanci sama a předvádět svůdné pohyby, které by nejspíš nenechaly chladným žádného přítomného muže...

VIDEO: Ústřední písnička filmu Můj příběh: Lucie Bílá ji nazpívala zadarmo!

Video
délka: 02:38.24

Ústřední písnička filmu Můj příběh: Lucie Bílá ji nazpívala zadarmo! Falcon

Fotogalerie
99 fotografií