Muzikálová hvězdička Michaela Tomešová je navzdory svému nízkému věku již dvojnásobnou maminkou. Na jejím profilu na instagramu se to jenom hemží fotkami, z nichž na člověka dýchá rodinná idylka, anebo vtipnými momentkami a „storýčky“ z divadelních představení. I když na ni totiž čekají doma dva malí prckové, ona se snaží stále vystupovat – například v muzikálech Vlasy, Voda (a krev) nad vodou či Pomáda. Na parketě nejenom hraje, ale také zpívá a tančí, čemuž nejspíš také vděčí za to, že i po dvou porodech vypadá takhle báječně.

„Hele jooo, já si sem výjimečně nehodím upatlanou matkovskou fotku. Ale důkaz, že i já se občas umím upravit, namalovat a třeba se i hezky tvářit. První vlaštovka z mýho prvního samostatnýho focení po porodech. A bylo to žůžo!“ svěřila se manželka muzikálové (a teď díky Slunečné už i seriálové) hvězdy Romana Tomeše (31) a podělila se se svými příznivci o rajcovní snímek, na němž pózuje v jakémsi plášti s třásněmi, oděná v něčem, co na první pohled vypadá jako negližé. Všem na odiv tak dává nejenom své nekonečně dlouhé štíhlé nožky, ale i vypracované pozadí.

„Dost dobrý zadek!“ ocenila její křivky herečka Jana Bernášková (38). Podobně slovy chvály nešetřily ani další slavné herečky, tedy Andrea Růžičková (35) a Sandra Nováková (37). Těm Tomešová přišla jako „sexy máma“. O nejlepší reakci se ovšem postaral Míšin muž.

„Ty jo, to je dobrá buchta! Jak se jmenuje?“ napsal Roman Tomeš k povedené fotce, na níž jeho choť rozhodně nevypadá jako „ztrhaná unavená žena“ od plotny, jak se sama často nazývá, s neuspořádaným drdolem na hlavě a s obličejem plným ekzému, s nímž už několik let veřejně bojuje...

VIDEO: Míša Tomešová splácí stotisícový dluh! Jsem na nule, tvrdí muzikálová hvězda

Video
délka: 03:42

Míša Tomešová splácí stotisícový dluh! Jsem na nule, tvrdí muzikálová hvězda. Markéta Reinischová, Aleš Brunclík

Fotogalerie
60 fotografií