Hvězda seriálu Ordinace v růžové zahradě má v manželovi Mikolášovi velkou oporu a pomoc, přesto si pár týdnů před porodem druhého syna nebyla jistá, zda všechno zvládnou.

„Zřejmě hormony udělaly své a na mě padla krizovka, zda máme velký byt pro dvě děti, zda jsme dostatečně připraveni. Naštěstí mám skvělou kamarádku, které mě ujistila, že všechno je v pořádku a nic nebude problém,“ přiznala se Blesku dvojnásobná maminka.

„Je to nyní jednodušší. Už mám praxi a hned se ze všeho nehroutím. Moje maminka byla učitelka, tak mě vychovávala docela přísně. Nastavila mantinely, za které se nesmělo. Já jsem bohém a moje výchova je volnější. Máme určitá pravidla, která dodržujeme, ale radši si užívám krásné chvíle s kluky,“ dodala Andrea Růžičková na otevření prodejny se zubními pomůckami pro děti.

Na akci novorozené miminko nevzala, protože je mu teprve 16 dní. To její kolegyně, které mají starší děti, je vzaly. A tak s kočárkem dorazila moderátorka Petra Svoboda (36), tenistka Andrea Hlaváčková (33) nebo herečka Vlastina Kounická Svátková (37).

VIDEO: Andrea Kerestešová prozradila, jak vznikla fotka jejího těhotenského břicha!

Video
Video se připravuje ...

Andrea Kerestešová prozradila, jak vznikla fotka jejího těhotenského břicha! Markéta Reinischová

Fotogalerie
37 fotografií