Mladý herec se do povědomí diváků dostal především díky roli v nekonečném seriálu, kde už od pubertálních let ztvárňuje Mikuláše Seidla. Kromě toho se ale také prosadil jako moderátor v rádiu, kde se uplatnili i další jeho dva kolegové, které významně proslavila Ulice, vtipná dvojice Johan Mádr (25) a Ondra Havel (25).

Vašek Matějovský fanoušky také rád bavil na instagramu svými originálními příspěvky. Tomu ale byl konec přesně 29. prosince 2018, tedy více než před rokem. Patrně si tak chtěl dát takzvaný detox od sociálních sítích, který je mezi lidmi na nepatrném vzestupu. Ostatně podobný krok částečně nedávno učinil i zpěvák Vašek Noid Bárta (39), který oznámil, že si maže profil na facebooku, protože nechce přihlížet negaci a nenávisti, která se díky lidem touto sítí šíří jako mor.

Teď se ale po roce Matějovský vrátil, což naznačoval už přesně rok od posledního příspěvku. Fotku však zveřejnil až nyní téměř v polovině ledna a nutno podotknout, že ví, jak a „čím“ zaujmout. „Když návrat na instagram, tak “ve velkým”. Chtěl jsem vám jenom ukázat moje nový tetování. Kdo ho najde🍆, vyhrává poukázku do aquaparku,“ napsal nadsázky plný komentář k fotce herec, na které jakože svůdně pózuje v rádiu na stole, na sobě viditelně opravdu nic nemá a to nejintimnější místo si zakryl velkým černým obdélníkem, jenž má lačným fanynkám patrně naznačit, že je rozhodně co skrývat…

Fotogalerie
10 fotografií