O tom, že je oblíbený herec z Ulice duší i tělem dobrodruh, netřeba pochybovat. Od té doby, kdy loni v listopadu porazil v dlouho očekávaném MMA zápasu konaném v pražské O2 areně svého slovenského soka Petera Benka, jeho pomyslná hvězda prudce stoupla. A tak si herec řekl, že je čas si po náročném období plném natáčení a tréninků odpočinout, a vyrazil s partou na dovolenou.

Jenže není dovolená jako dovolená a odpočinek jako odpočinek. Jakubovo pojetí dovolené rozhodně nezahrnuje opalování se na pláži a návštěvy „provařených“ turistických destinací. Herec totiž hledá pořádné dobrodružství i mimo ring, a tak jeho zahraniční cesty vedou na místa, kam se odváží vyrazit jen ti, kdo prahnou po pořádném adrenalinu. Proto Štáfek s kamarády tentokrát odcestoval do střední Afriky, konkrétně do Konga, objevovat přírodní krásy této země netknuté vyspělejší civilizací.

S přáteli se jeden den vydali do pohoří Rwenzori ležícího na hranicích s Ugandou, kde mimo jiné narazili nejen na domorodce, ale také na místní vodopády, v jejichž jezírku by přece byla velká škoda se nevykoupat. To si zřejmě pomyslela i partička v čele s Jakubem Štáfkem, který se nechal natočit zrovna v momentě, kdy lezl dolů ze skály, aby se dole mohl smočit v křišťálově čisté vodě.

Jeho počin ale málem skončil hodně špatně. Úplně nahému Štáfkovi totiž během lezení uklouzla noha po mokrém kameni a záběry tak v jednu chvíli vypadaly hodně dramaticky. Ostatně na to se můžete podívat v naší galerii. „Pohádka o tom, jak se Kuba rozsekal u vodopádu,“ napsal k instastories se záběry pádu. Naštěstí ale Jakub bleskově zareagoval a dokázal se rychle zachytit a postavit zase na nohy. Nebýt však pohotové reakce, mohlo to skončit mnohem hůř než jen na vteřinu strachem staženými holými půlkami.

VIDEO: Herec Štáfek zničil soupeře za 69 sekund. Jsem dojatej, lepší než orgasmus, smál se 

Video
délka: 01:35.07

Herec Štáfek zničil soupeře za 69 sekund. Jsem dojatej, lepší než orgasmus, smál se. iSport TV

Fotogalerie
41 fotografií