Zpěvačka, kterou před lety proslavil duet Zvonky štěstí s Karlem Gottem (†80), na instagramu již 23. prosince večer sdílela ryze štědrovečerní snímek. Je na něm zachycena s dcerou Laurou (11) a jejím tatínkem Matějem Homolou (46). 

„Naše - tento rok první, právě probíhající Vánoce. Pozdravujeme vás a všem přejeme už dnes Šťastné a Veselé,“ doplnila Rolins snímek milým přáním a nezapomněla zmínit i to, že jsou s Laurou alias Lolou a Matějem rodinka. Skoro to vypadalo, jako by se Slovenka se zpěvákem a kytaristou kapely Wohnout dala opět dohromady, nebo se s ním snad ani nikdy nerozešla. Přece jen jim to na fotce spolu moc sluší a všichni tři vypadají moc spokojeně.

„Laurinka, jak je šťastná,“ povšiml si i někdo v komentářích a další člověk doplnil, že o tom to přece je. Právě o štěstí jejich malé princezničky jistě šlo i Daře a jejímu expartnerovi. Proto se o svátcích scházejí a slaví společně, i když už od roku 2010 netvoří pár. Ovšem, vzhledem k tomu, že spolu u stromku zapózovali už o den dopředu a Dara navíc mluvila o prvních Vánocích, je docela dobře možné, že přímo na Štědrý večer už spolu nebudou. Každopádně mají mezi sebou dobré vztahy.

O tom svědčí i fakt, že Rolins svého bývalého partnera pozvala i na svůj nedávný vánoční koncert, kde ji Matěj během jedné koledy hudebně doprovázel. Navíc se před zraky diváků i objali a políbil, a on před blondýnkou dokonce i poklekl. „My sice Vánoce slavíme spolu, ale pouštíme si k tomu normální koledy, které nazpíval někdo jiný,“ prozradil pak TopStaru Homola ohledně jejich trávení svátků.

Video: Dara Rolins: Kdo může za to, že tak září? Láska je všude kolem mě!

Video
délka: 03:13.01

Dara Rolins: Kdo může za to, že tak září? Láska je všude kolem mě! David Turek, Lukáš Červený

Fotogalerie
34 fotografií