Sedmadvacátý ročník Českých lvů bude opět uvádět představitel Radka Převrátila z filmu Sněženky a machři Václav Kopta, který se tohoto nelehkého úkolu zhostil i loni.

„Vstupujeme sice podruhé do stejné řeky, ale chceme to pojmout trochu jinak, takže se k docela úspěšnému loňskému ročníku otočíme zády a k Českým lvům vlezeme do klece jinými dveřmi,” cituje web Super.cz Koptu.

„Klíč k těmto dveřím nehledám ale sám, mám kolem sebe zkušený tým krotitelů v čele s režisérem Českých lvů Markem Najbrtem, kterým věřím, a spoléhám na to, že mě těmi Českými lvy nenechají sežrat. Zůstávám koptimistou!” doplnil s humorem, který je mu vlastní.

Ten předvádí i ve vlastním pořadu s názvem Koptashow na České televizi a snad pobaví i diváky „Lvů", kde už se za moderátorskou taktovkou za ta léta vystřídala velká řádka lidí - mimo jiné Bolek Polívka (70), Adela Vinczeová (39) či Martin Dejdar (54). 

Jak bude další ročník Českých lvů v Koptově provedení vypadat, budou mít diváci možnost vidět 7. března v přímém přenosu České televize. Slavnostní večer proběhne ve Dvořákově síni pražského Rudolfina.

VIDEO: Václav Kopta vyletěl ze StarDance! Musel odstoupit ještě před začátkem

Video
délka: 04:10.11
Video se připravuje ...

Václav Kopta vyletěl ze StarDance! Musel odstoupit ještě před začátkem Tereza Kühnelová, Aleš Brunclík

Fotogalerie
31 fotografií