Po rozvodu s manželem Milanem Kožíškem, s nímž má desetiletá dvojčata Magdalenu a Josefa, se herečka občas s nějakým mužem objevila. Ale když poznala toho současného, tak se zařekla, že ho nikdy neukáže. A už tři roky se jí to daří.

Když se objevila na charitativní akci Sbírka potravin, všechny překvapilo, jak je ani ne roční dcera Emma velká a téměř se nevejde do kočárku. „Je po tatínkovi, ten je hodně vysokej. Kdybych dceři nalepila vousy, tak znáte tvář mého partnera, je totiž celá po něm. Doufám, že i po mně něco zdědila,“ řekla Blesku Michaela Maurerová.

O svém příteli mluví ostatně jako o muži svého života. „Někdy si říkám, že je škoda, že jsme se nepotkali dřív, ale všechno je tak, jak má být. Jsem neskutečně šťastná a nevěřila jsem, že ještě existuje chlap, který je mi ve všem oporou a mohu se na něho stoprocentně spolehnout,“ netají se herečka.

Míša v obchodním řetězci utratila tři tisíce korun za potraviny a spotřební zboží. „Ano, zažila jsem to být matkou samoživitelkou, být matkou, která nic nemá. Velmi dobře si to pamatuju, a to je ten hlavní důvod, proč pomáhám... Já jsem věděla, že já to nějak přežiju a vyřeším, i když ten stres byl obrovský, ale ten stres, že to dítě by nemělo, to je hrozné. Uspokojit jejich základní potřeby – jídlo a pleny, to bylo těžké,“ přiznala Maurerová.

VIDEO: Míša Maurerová s dcerou: Kdyby měla vousy, je celý tatínek!

Video
délka: 03:23.06

Míša Maurerová s dcerou: Kdyby měla vousy je celý tatínek! Markéta Reinischová, Aleš Brunclík

Fotogalerie
31 fotografií