„Píšete mi, jak je možný, že nemám po porodu žádný břicho? Je to jedenáct týdnů, co jsem rodila, a je tam a ještě to bude asi chvíli trvat, než se dostane do původního stavu (sixpack to ale nebude nikdy)," uklidňuje na instagramu své fanoušky herečka známá ze seriálů Ulice nebo První republika. 

Herečka a občasná moderátorka ke svým desetiletým dvojčatům Magdalence a Pepovi pořídila v prosinci také sestřičku Emmu. Svým fanouškům na sociální síti zaslala video, ve kterém prozrazuje, jak je možné, že jí bříško ani po dvou těhotenstvích nepopraskalo. 

„Celé těhotenství jsem ho poctivě mazala, a možná i díky tomu nepopraskalo. Ten nafukovací kruh kolem pasu je tam ale pořád. I ta čára ještě nezmizela. Přece jenom je to pupek po druhém porodu a jeho majitelkou je unavená skoro 'čtyřicítka', která se teď na jógu dostane jenom velmi sporadicky," říká sebekriticky devětatřicetiletá herečka. 

Za své tělo se ale rozhodně nestydí, což ostatně dokázala i fotografií, na které ukazuje své aktuální bříško a zároveň nabádá ostatní ženy, aby se nebály ukázat své bříško po porodu. Uvidíme, jak se výzva, kterou nazvala "Uka pupíka", chytne. 

Navíc, samotné mateřství dává herečce celkem zabrat. Mateřský svět rozhodně není černobílý. Jednou je máte chuť samou láskou umuchlat, za hodinu byste je se stejnou vášní uškrtili," dodala Maurerová, která ale i přes občasné strasti vedle malé Emmy jen září!

VIDEO: Podruhé těhotná Míša Maurerová má v 7. měsíci 10 kilo nahoře! Už si sama nezaváže boty

Video
délka: 05:13.88

Podruhé těhotná Míša Maurerová má v 7. měsíci 10 kilo nahoře! Už si sama nezaváže boty Markéta Reinischová, Aleš Brunclík

Fotogalerie
93 fotografií